Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#powazne
Stary prawik here, od jakichś 2 miesięcy zacząłem odczuwać coraz mniejszy popęd. Zamiast kilka razy w tygodniu pałowałem Wiplera maksymalnie 2 razy w tygodniu. Same odczucia z uprawiania rękodzieła też były jakieś mniejsze niż wcześniej. Nie mam pojęcia czemu. Z tego powodu postanowiłem zrobić mały #nofap challenge by sprawdzić czy popęd wróci. Mija dziś 10. dzień a wcale nie chce mi się walić. WTF?! Co stało się z moim organizmem? Jedynie co to w niektóre dni mam z rana powstańca, więc nie wiem czy zepsuł mi się kutacz czy co.
#zdrowie #seks (chyba nie xD) #masturbacja #niebieskiepaski #tfnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 36
A seks w głowie siedzi, bo jak ma nie siedzieć skoro rówieśnicy uprawiają go od co najmniej 6 lat.


@AnonimoweMirkoWyznania: No ale co z tego co robią inni? Koniecznie musisz brać udział w tym owczym pędzie? :) Badz sobą, rób co lubisz i nie przejmuj się spadkiem libido.
@alicemeow: A swistak siedzi i zawija je w sreberka. Jakbym stanal przed wyborem, albo umre prawiczkiem w spokoju na emeryturze, albo umre na AIDS za 3 lata od ruchania kazdej mozliwej to bez mrugniecia oka wybralbym to drugie.
@worldmaster: kocham ten zbior gowno rad. Od setek lat prawictwo tracilo sie w wieku parunastu lat, od setek lat ludzie chca sie ruchac, ale tak, to tylko wymysl jego umyslu. Jasna sprawa.
@wyjde_z_przegrywu: To może idź na dziwki jak nie boisz się AIDS? A jak się wstydzisz to załóż maskę, chyba cię nie wyrzucą z burdelu za maskę. xD
Ta porada jest całkowicie na serio. To xD to jest do tego wyrzucania za przyjście w masce.
@look997: widze, ze niezbyt czesto czytasz mirko spod tagow tfwnogf etc. Tajemnica poliszynela jest, ze jestem dziwkarzem, regularnym, od pazdziernika. Tam stracilem prawictwo. To byla najlepsza decyzja w moim zyciu. Krok milowy.