Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
http://www.wykop.pl/wpis/22049471/bo-w-sumie-czemu-nie-xd-macie-bez-mejkapu-z-okazji/

Ten uczuc gdy widzac to zdjecie sie zauroczylem. Jak dla mnie ta dziewczyna jest 10/10 i wcale nie zartuje i pisze z pelna powaga. Na tle lasek z instagramow ta laska sie zupelnie rozni, ale to jest wlasnie moj typ urody. Szara blada myszka z lekka depresja wypisana na twarzy, bez przesadnego makeupu. No i ta bladosc, mam slabosc do takiej pieknej bielutkiej skory.
Nawet ja troche postalkowalem odnosnie wpisow na wykopie i zauwazylem ze cierpi na #depresja, tak samo jak ja chociaz staram sie wyjsc z tego bagna.
Eh mireczki, to jest moj ideal urody, chociaz wiekszosc sebixow powiedzialoby ze taka dziewczyna jest malo atrakcyjna, to jak dla mnie jest 10/10. Czuje zle czlowiek ze nigdy mi takiej nie dadza. A sam fakt ze taka dziewczyna mirkuje sprawia ze jest dla mnie 10/10 z charakteru. Chcialbym siedziec z nia w nocne wieczory i mirkowac razem z nia, albo tulic sie z nia i ogladac jakis film pijac kakao w chlodne zimowe wieczory, albo pozwalac jej polozyc jej glowe na moim ramieniu podczas jazdy pociagiem czy autobusem... I chodzic razem za rec, czasami nawet bez zadnych slow, ot tak, po prostu chodzic... Albo razem ogladac chinskie bajki, mimo ze ja malo tego ogladalem i robilem to glownie w liceum, ale dla niej zrobilbym wyjatek i ogladal to razem z nia. Poza tym to po przejrzeniu jej wpisow zobaczylem ze to jest bardzo w porzadku mirabelka, zdrowy rozsadek i te sprawy, albo jak to sie mowi na wykopie ma rozum i godnosc czlowieka...
Ehh... #!$%@? mam na seks, dlatego mam gorzej niz te mirki-spermiarze ktore maja obsesje na punkcie seksu, bo tacy to chociaz na rokse pojda, podymaja i ich potrzeba jest zaspokojona. A ja mam potrzebe bliskosci, czulosci, kochania...
A ja i tak wiem ze nie mam szans u takiej Mirabelki, bo na taka jedna dziewczyne przypada tutaj mnostwo innych stulejarzy (ja siebie nie okreslam stulejarzem, predzej przegrywem a to jest roznica), zreszta znajac zycie ona pewnie i tak mieszka over9000km ode mnie, a poza tym to jestem #!$%@? ktora balaby sie napisac do takiej mirabelki na pw i w ogole.

Chyba przestane wchodzic w gorace bo jak widze takie dziewczyny na tym portalu a potem pomysle sobie ze taka dziewczyna wobec mnie jest zupelnie nieosiagalna to zyc sie odechciewa ehh
#feels #przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 22
NieJestemOPEM: Wołam @Limbor. Chciałem napisać z głównego konta komentarz pod twoim zdjęciem, ale się wstydziłem, a mirko wyznania nie mogą pisać w innych wpisach. Na szczęście op stworzył ku temu dobrą okazję.
Nie jestem OPEM, ale moim zdaniem OP ma racje i jesteś śliczna. Też pasujesz w mój kanon ideału urody. Obecnie wszystkie laski wyglądają tak samo ale obecnie większość lasek wygląda jak pic rel, jak z jednej fabryki.
W
AnonimoweMirkoWyznania - NieJestemOPEM: Wołam @Limbor. Chciałem napisać z głównego ko...

źródło: comment_sz1cvWhK2FfYlFzvkysGb0cTKqMxUyNb.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania bosz ale pieprzienie.w teorii może fajnie, ale w praktyce? Jej depresja nie dałaby ci żyć, jej wiecznie taki sam znudzony i nieszczęśliwy wygląd znudziłby się bo nawet na sylwestra czy urodziny by nie chciała nic zmienić. Ogólnie dramat. Marzenia nierealne bo nie wiesz chyba jak działają kobiety i choroby