Noxside Noxside 31.01.2017, 14:29:34 2 + #wislakrakowWisła - Steaua źródło: comment_N4Am1tHg0LxRJ4hyjgxQiAh7bDjEtD3r.jpg Pobierz
Negard Negard 31.01.2017, 15:16:50 via Android 0 + @Noxside Sadlok poszedl, ze Krzysiu gra z 4 na plecach?
Noxside Noxside 31.01.2017, 15:21:40 0 + @Negard: Sadlok jakaś kontuzja.. Nie wiem o co chodzi z tą numeracją.
johnmorra johnmorra 31.01.2017, 16:04:40 0 + @johnmorra: no serio. Drewno takie .... powinien skonczyc kariere jakvten jego kumpel drewniak Jop
goras goras 31.01.2017, 21:51:07 0 + @johnmorra: dlatego jeszcze rok temu chcieli go na euro powołać :D
Skyler Skyler 01.02.2017, 02:38:03 0 + @johnmorra: oglądałeś Ty mecze Wisły w ostatnich latach w ogóle? xD
Wisła - Steaua
źródło: comment_N4Am1tHg0LxRJ4hyjgxQiAh7bDjEtD3r.jpg
Pobierz