Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: rodzine mial dysfunkcyjna i chcial sie uwolnic od calego jej ciezaru jak i spolecznych form ucisku, typu stała praca, mieszkanie itp. Byl outsiderem z wyboru wielbiacym nature i spokoj. Chcial przezyc sam na sam z naturą, zeby odnalezc siebie. Ja tam mu zazdroszcze, bo wlasnie w tym byl autentyczny, gdyby byl slaby i sie podporzadkowal presji rodzicow i spoleczenstwa bylby nieszczesliwy. Zapewne wrocilby do cywilizacji gdyby przezyl, bogatszy o nowe
@yahoomlody: @pzlpzlpzl: To wszystko prawda, ale jak kiedyś się zastanawiałem to nie jednak jego postać jest bardzo wielokolorowa. Ja rozumiem, że miał trudne relacje z rodzicami i że źle się czuł (albo tak mu się wydawało) w społeczeństwie ale wydaje się, że w ogóle zlekceważył fakt jak krzywdzi swoich bliskich. Przecież stres jaki oni przeżyli znają tylko ludzie którym zaginęli bliscy i nie przez długi czas nie wiedzieli co się
@pablo09: o tym właśnie mówię. nasz hipster taki #!$%@? czuły, tak nie zwracał uwagi na "things", ale nie mógł chociaż wysyłać głupich listów do najbliższych. aczkolwiek na wikipedii wyczytałem, że ten "prawdziwy" Chris wysyłał jakieś listy do przyjaciół, więc może w filmie to pominięto nie wiedzieć czemu