Wpis z mikrobloga

@toxarz: To ciesz się, że nie widziałeś innych takich filmów, ponieważ umarłbyś po 10 minutach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Ogarnij sobie "Defendor", może ci się spodoba, a jak nie, to musisz pozostać przy marvelu.
  • Odpowiedz
@hacerking: Miałem też inny przypadek wszyscy w internetach polecali Lśnienie i Blair Witch Project na obu się strasznie nudziłem dla mnie życie jest wystarczająco skomplikowane od kina oczekuje wszystkiego podanego na tacy masy akcji, efektów specjalnych i ciekawej fabuły a nie rozterek bohaterów czy wyobrażania sobie beboka :D
  • Odpowiedz
PS Polecam wersję reżyserską, która jest dłuższa o pół godziny, ale i tak chciałby się, aby trwał jeszcze dłużej, bo to majstersztyk( ͡ ͜ʖ ͡)


@hacerking: To czemu nie obejrzysz wersje ultimate cut, która jest dłuższa o pół godziny od wersji reżyserskiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hacerking: Ultimate cut trwa 3 i pół godziny, z tego co wyczytałem to w wersji reżyserskiej nie ma chłopaka który czyta komiks "Tales of the Black Freighter" i z tego jest w filmie zrobiony jakby film animowany, wiele nie tracisz, oraz żadnego wpływu na fabułę to nie ma. Tu masz ewentualnie porównanie.
  • Odpowiedz