Wpis z mikrobloga

List #16

Imię: Andrzej

Wiek: 30

Miejscowość zamieszkania: Warszawa

Kilka słów o sobie: kiedyś kolega określił mnie "najbardziej kreatywną osobą", sam siebie postrzegam jako mężczyznę upartego i zdecydowanego. Do tej pory nie było problemu, z którym nie potrafiłbym się uporać ;)


Zainteresowania: fotografia - szczególnie tradycyjna (analogowa, czarno-biała) i tematy pokrewne związane z designem, nowe technologie (z racji zawodu). Mam również mały sukces z fotografią cyfrową i montażem filmów:)

Poza tym film, książki sci-fi, podróże, dobrą muzyką także nie wzgardzę. Swego czasu dodatkowo studiowałem kulturoznawstwo Japonii. Po ostatniej wyprawie bardziej doceniam szczerość, autentyczność, doświadczenia, less is more:)


Jakiego szukasz partnera/partnerki:

Szukam osoby, z którą można śmiać się, bawić, płakać, poznawać nowe rzeczy, ludzi, świat. Takiej, z którą będę odkrywał nowe pasje (nie ważne czy to będzie sztuka/kultura czy wspólne gotowanie, wyprawa na skuterze przez Azję lub, co gorsza - taniec;) Poszukuję osoby, która stanie mi się bliska.


Jakieś chętne kandydatki? (( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy też zdjęcia, ale nie zostaną opublikowane bez zgody uczestnika :)
Proszę zgłaszać się pod postem w komentarzach.

Jeśli nie wiecie o co chodzi i chcecie zgłosić się do programu przeczytajcie TEN POST

#mirekszukazony #rolnikszukazony #zwiazki #ogloszenie #wykopowezabawy #zapraszamy #podajdalej #milosc #ogloszenie #takietam #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #warszawa
  • 16
@kopek: Daleko mi do potrzeby szukania laski na wykopie, w sąsiedztwie mam sporo zajebistych dziewczyn. Jednak nie zamykałem się w 100% na taką możliwość, a nuż widelec okaże się, że ta jedna jedyna siedzi na wykopie :)
ALE z tego co widzę to wyszło niestety oporowe sausage party a raczej #stulejacontent.
Szkoda.