Wpis z mikrobloga

Mirki karzełki, powiedzcie mi jak wy kupujecie spodnie xD
Byłem wczoraj w sklepie coś tam kupić. Mam 176cm wzrostu, żona czasami się śmieje: ej karzeł, zrób fikołka XD
ale jak kupują spodnie ludzie którzy mają mniej niż 170cm to nie wiem. W SMYKu? XD
zauważyłem że najlepiej leżą na mnie spodnie 32/30 i 31/30 a mniej niż 30 długości nie ma spodni a ciężko w ogóle znaleźć 30 długość xD #modameska #niebieskiepaski #ubierajsiezwykopem
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89 mam ten sam problem i ostatnio kupiłem spodnie slim fit tylko ze w rozmiarze XL ( ͡° ͜ʖ ͡°) pasują idealnie. Wiem że #!$%@? ale możesz tak poszukać
  • Odpowiedz
a mniej niż 30 długości nie ma spodni a ciężko w ogóle znaleźć 30 długość xD


@Oskarek89: A ja ostatnio w Housie 10 minut szukałem czegoś większego niż 32. Od 28 do 32 pierdyliard par, a moje 34 zakopane jak piracki skarb.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Po #!$%@? kupować spodnie które są dobre na długość xD. Kupujesz dobre w pasie, idziesz do jakiegoś krawca i za dychę masz idealne na długość, tym bardziej, że skrócenie spodni to najbardziej prostacka czynność krawiecka ever i może kosztuje 10 zł.
  • Odpowiedz
@Oskarek89:
Też miałem zawsze z tym problem do czasu ostatniej wizyty w H&M - bez problemu idzie dostać takie rozmiary, a nawet nieco mniejsze. Cenowo też bardzo przystępnie w porównaniu do innych galeriowych marek.
  • Odpowiedz