Wpis z mikrobloga

@arek088: xbox360 lepszy od dualshocka 3. Ale przy dualshocku 4 już jest zajebiście i w zasadzie pad przestał być powodem kupowania xklocka. Do tego ponad 2x więcej sprzedanych konsol ps4 mówi samo za siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@arek088 grałem na obu. PS4 ma u mnie wielkiego plusa za "wytłoczki" na tyle, fajne dla osob ktorym strasznie pocą się ręce bo pad mimo to sie nie slizga. I plastik w padzie od ps4 chyba nie robil się tłusty tak szybko jak ten xboxowy.
@arek088: od xboxa lepszy, ale od paru miesięcy mam PS4 i trzeba mieć chyba jakiś niedowład w rękach, żeby aż tak psioczyć na dualshocki, zajebiste pady, których największą wadą jest idealny konkurent.
Szczerze? Mam i ps3, i x360, ps4 i xo.

Nigdy nie miałem problemu z padami z ps3 - może nieco mniej wygodne przy fpsach, ale w te -poza resistance i killzone - gram na pc. W halo na xboxach gra się za to bardzo wygodnie. W pozostałych gatunkach zero problemów z jakimkolwiek padem. W życiu mnie nie bolały kciuki, czy coś, a dłoni małych nie mam. Nie wiem w czym problem xD
Xbox mial fantastycznego pada w poprzedniej generacji, do tej pory nic go nie przebiło. W tej jednak DS4 wygrał, jest masywniejszy niz poprzednie a pad od X1 to jakieś nieporozumienie. Mann wrażenie jakby był cały z cienkiego plastiku i nie wiem czy mną większą masę niż ds4