Wpis z mikrobloga

@flito: rok pracowałem na Rodos, trochę hoteli odwiedziłem, tam są inne standardy, faktycznie hotele 4* większości odpowiadały jakościowo 2-3* w Polsce
  • Odpowiedz
Wszystkim, którzy życzą OPowi, żeby hotel go pozwał i musiał jeździć do Grecji przypominam, iż sądem właściwym jest na ogół sąd miejsca zamieszkania pozwanego a nie powoda.
  • Odpowiedz
Ale wy jesteście durni. Wykorzystał system zgodnie z regulaminem i dostał zwrot. Co w tym złego? Regulaminy są po to żeby z nich korzystać. Miał taką możliwość to skorzystał. W czym więc problem?
  • Odpowiedz
@flito: Ja nie wiem czemu Cię hejtują, próbowałeś dogadać się z ujowym hotelem, który nawet Ci nie odpisał, poprosiłeś bank o chargeback na 50%, a to że dali Ci 100% to niby Twoja mina, nie ogarniam mireczków kompletnie.
  • Odpowiedz
@Kaliforn: A czy za tego szampana da sie zrobić chargeback jak zapłacę kartą kredytową gdy stwierdzę, że ma za mało bąbelków w stosunku do ceny?
wołam eksperta @flito:
  • Odpowiedz
#!$%@?, bo z reguły lata się do tego sądu, który się sprawą zajmuje. W tym przypadku pewnie na Rodos.


@WOWMichal: Nie wiem jak prawo międzynarodowe, ale chociażby w polskim cywilnym sąd właściwy miejscowo to sąd dla zamieszania pozwanego, nie powoda. Są pewne wyjątki oczywiście.
  • Odpowiedz
@flito: Trochę janusz z Ciebie, za takie niedogodności to max co bym się upominał to połowa kwoty jaką wydałem, poza tym widać, że plan już zamierzony był z góry skoro wszystko tak dokumentowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Koniec końców mieszkałeś tam przez cały pobyt (przecież mogłeś zrezygnować) i korzystałeś z tych rzeczy, które jednak Ci nie przeszkadzały, a to że w
  • Odpowiedz