Wpis z mikrobloga

@flito: IMO prawda leży pośrodku

Śmieszni są co poniektórzy tutaj, sugerujący że skoro ocena na tripawajsorze była taka a nie inna, to czego się spodziewał? To jest przenoszenie rozumowania z polskich warunków, gdzie widząc np deklarowany przebieg używanego auta, niektóre podjarane jelenie ślepo w niego wierzą, a inni od razu wyśmiewają i negują i zakładają że to bujda. Oba przypadki to kretynizm jeśli mowa o poważnych firmach i normalnych klientach.
  • Odpowiedz
@flito: ech, teraz zauważyłem że napisałeś to jakieś 6 razy w tej dyskusji, a ja nie zauważyłem scrollując na szybko i byle jak :D
szkoda że nie ma tego w 1 poście, ale dobrze, że równolegle doszedłem do identycznych wniosków
  • Odpowiedz
  • 0
@flito Pięknie rozpetaleś mini aferę, ja Cię popieram. Dałeś mi piękne powiększenie czarnolisty z tych biedaków co myślą że muszą wziąć co dają i nie mają swoich praw. Chyba nigdy nie widzieli na oczy poprawnej relacji klient<->firma w cywilizowanym kraju.
Oby więcej takich jak Ty
  • Odpowiedz
@Jdk_ t weź ty się lepiej za kupowanie tej tektury, bo nie rozumiesz w czym rzecz

@mariush1909 ma być tanio. Z tego co kojarzę to ten MedBlue to najgorsze gówno na jakimś zadupiu ale Janusze się pchają bo ma 4 gwiazdki
  • Odpowiedz