Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Załóżmy, ze jesteście długo sami i jesteście #niebieskiepaski no i poznajecie dziewczynę, randkujecie dobrych parę miesiecy. Dalibyscie jakieś wasze zdjęcie razem na #facebook? Ja akurat nie pytam o siebie, tylko znajomy z kims randkuje, był z nią na sylwestra i żadnego zdjecia ani nic, status "w zwiazku" tęz nie istnieje. A wszystkie info ma, i o miejscu zamieszkania, o pracy, nawet jakies cytaty w informacjach o sobie ma. Jakbyscie byli facetami to chcielibyscie sie pochwalić dziewczyną? Czy dopiero jakby to było bardzo poważne? #kiciochpyta I nie śmiejcie sie z tego pytania. Bo przecież niektórzy daja zdjęcie z przypadkowymi znajomymi, więc chyba z dziewczyną każdy by chciał? #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jakbyscie byli facetami to chcielibyscie sie pochwalić dziewczyną?


A to dziewczyna to jakieś trofeum którym trzeba się chwalić? Każdy jest inny. Jedni chcą się pochwalić swoim jedzeniem, inni dziewczyną, a jeszcze inni mają to w pompce.

Moja żona (od 4,5 roku) do tej pory ma panieńskie na fb i jakoś mi to nie przeszkadza...
Dalibyscie jakieś wasze zdjęcie razem na #facebook?


@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze to byłoby mi wszystko jedno gdybym miał fejsa, a nie mam :)
Jeśli rózowy chciałby wrzucic nasza wspolną fotę to z pewnoscia byłaby to wspolna decyzja. Gdybym zauwazyl ze wrzuca fotki bez mojej zgody to bym się wkurzył.
Jesli partnerka tez mialaby wyrąbane na fejsa, to w to mi graj :)
Kalina: Źle mu że panna nie chwali się nim?
Kto ma wiedzieć ten wie że są razem. Po co robić z tego problem? Chyba macie mniej jak 20lat i (no co najwyzej do 25) skoro brak zdjecia to już skaza na jakby nie było świeżym związku...

Ja do dziś nie mam w ogóle ustawionego statusu mimo że jestesmy zaręczeni (8 lat razem) i aż jedno zdjecie wspólne wrzucone pół roku temu...baa
@AnonimoweMirkoWyznania mnie mój niebieski po jakimś czasie od 'ustalenia', że jesteśmy razem zapytal, czy chce ustawić status związku, powiedziałam, że w sumie czemu nie, wiec ustawilismy () (ale zdjęć wspólnych nie wstawiamy raczej)
@AnonimoweMirkoWyznania: fotkę można wrzucić, można nie wrzucać. o ile nie wstawia się zdjęć z każdego wydarzenia w swoim życiu to raz na jakiś czas to nie jest to nic złego. ale po co dzielić się z randomowymi ludźmi takimi prywatnymi informacjami o sobie jak status związku? kogo to obchodzi?