Wpis z mikrobloga

@rzep:

Dziękuje, zostanę z definicją PWN, nie przypadkowego słownika z internetu :)

Trzymaj się czego chcesz, możemy się spierać o semantykę, ale to nie zmienia to faktu że ciamajdy próbowały przejąc władzę w PL, tylko się potknęli o własne nogi.
Pękałem ze śmiechu jak to oglądałem relację, szczególnie ujęły mnie próby podkładania się pod samochody, oraz śpiewy w sejmie.
A szczególnie pocieszna była "wigilia ateistek" XD
@justyna-ilczuk:

Nie zapominaj o tym 1000 kanapek dla puczystów i przerwach w dostawach TVP bo Tussek zdalnie gryzł kable to wszystko prawda, tak było, zamach stanu XDDD

Kij tam z kanapkami, teraz się możemy wszyscy, hehe, pośmiać bo im nie wyszło.
Tak nieprofesjonalnego puczu chyba w historii świata dotąd nie było, on się po prostu nie mógł udać, co jeszcze zwiększa komizm całej sytuacji.
Z taką opozycją prezio nawet nie musi
Trzymaj się czego chcesz, możemy się spierać o semantykę, ale to nie zmienia to faktu że ciamajdy próbowały przejąc władzę w PL, tylko się potknęli o własne nogi. Pękałem ze śmiechu jak to oglądałem relację, szczególnie ujęły mnie próby podkładania się pod samochody, oraz śpiewy w sejmie.


@dendrofag: Ok, pobawmy się, mi to nie przeszkadza bo w sumie podbija mi posta w gorących:

Powiedz mi jakie kroki podjęła opozycja w celu
@rzep:

Ok, pobawmy się, mi to nie przeszkadza bo w sumie podbija mi posta w gorących:

Mi też nie, więcej osób przeczyta co mam do powiedzenia.

Powiedz mi jakie kroki podjęła opozycja w celu przejęcia władzy? Powtórzę - przejęcia władzy, bo taki jest cel puczu. Protest nie jest próbą przejęcia władzy, tylko co najwyżej zablokowania prac sejmu.


Oni nie chcieli przejąć władzy dla siebie, tylko uruchomić procedurę solidarności UE, zgodnie z
@Internet_the_explorer:

a wlasnie ze mowi. Najpierw to byl ciamajdan a nagle w jeden dzien zmienil sie powazny pucz. Nieswiadomie dajesz soba manipulowac?

Ależ to był ciamajdan który zmierzał w kierunku puczu, ale jak takie ciamajdy z N PO czy innego KOD mogą zrobić prawdziwy, profesjonalny pucz?
Nie mogli, co nie znaczy że nie próbowali.
Oni nie chcieli przejąć władzy dla siebie, tylko uruchomić procedurę solidarności UE, zgodnie z którą jeśli demokracja w jakimś kraju członkowskim UE jest zagrożona, inne kraje mogą mu przyjść z "bratnią pomocą".

Cała szopka ze wskakiwaniem pod samochody włącznie była teatrzykiem dla zachodnich mediów i dygnitarzy UE


@dendrofag: Gdzie masz na to dowód? I o jakiej "procedurze solidarności" mówisz - poproszę link do definicji tego.

już 16 grudnia posłowie Platformy Obywatelskiej
Pobierz rzep - > Oni nie chcieli przejąć władzy dla siebie, tylko uruchomić procedurę solidar...
źródło: comment_KqSVt3ISod1XZNmJwdqvJLWIxmTPNJ2J.jpg
@rzep:

Gdzie masz na to dowód? I o jakiej "procedurze solidarności" mówisz - poproszę link do definicji tego.

https://www.arslege.pl/traktat-o-funkcjonowaniu-unii-europejskiej/k40/s2195/

Prosz... Co do interpretacji, to nie wątpię że "atakiem terrorystycznym" byłoby działanie polskich władz w celu uspokojenia sytuacji, bo koderaści planowali eskalację i trzeba by w końcu było zrobić z tym porządek.
Po to też się baranki rzucały pod koła. Żeby ładne fotki można było wydrukować na pierwszych stronach Niemieckich i Francuskich
Co do interpretacji, to nie wątpię że "atakiem terrorystycznym" byłoby działanie polskich władz w celu uspokojenia sytuacji


@dendrofag: Nie wątpisz?
Terroryzm - działania pojedynczych osób lub grup usiłujących za pomocą aktów terrorystycznych wymusić na rządach państw określone ustępstwa

Żeby akcje podjęte przez Rząd Polski nosiły znamiona ataku terrorystycznego, musiałyby one usiłować wymuszenie określonych ustępstw na ... uwaga ... Rządzie Polski.

Trzyma się kupy, prawda? Czy znowu słownik nie ten?
@Rapidos:

działania pojedynczych osób lub grup usiłujących za pomocą aktów terrorystycznych wymusić na rządach państw określone ustępstwa

Oczywiście, europejscy wrogowie Polski na pewno interpretowaliby ten przepis na naszą korzyść XD


Żeby akcje podjęte przez Rząd Polski nosiły znamiona ataku terrorystycznego, musiałyby one usiłować wymuszenie określonych ustępstw na ... uwaga ... Rządzie Polski.

Ale co zrobić kiedy źródłem zagrożenia demokracji (terroryzm jak nic!) jest rząd?
No cóż, trzeba by uznać KOD za
Prosz... Co do interpretacji, to nie wątpię że "atakiem terrorystycznym" byłoby działanie polskich władz w celu uspokojenia sytuacji, bo koderaści planowali eskalację i trzeba by w końcu było zrobić z tym porządek.


@dendrofag: Co ty jeszcze wymyślisz xDDD "Atak terrorystyczny". Nie kompromituj się.

Do tego nawet nie czytasz tego co wklejasz. Tam jest jasno napisane:

na prośbę jego władz politycznych


Czyli rząd musiałby o taką pomoc poprosić.

Po to też się
Pobierz rzep - > Prosz... Co do interpretacji, to nie wątpię że "atakiem terrorystycznym" był...
źródło: comment_s71y1vgjADMNpTVv1qFIvMJm98tFjoWw.jpg
@rzep:

Kładzenie się na drodze jest starym jak świat sposobem blokowania przejazdu.


XDDDDDDDDDDD

Bohaterzy z KODu! Chwała bohaterom!


Widzę jednak że wierzysz w smoki.

Nie było, nie kłam.


Sorry, ale sam kłamiesz, bo manipulacja jest rodzajem kłamstwa.
Sylwester Chruszcz z ruchu Kukiz'15:

Kukizowcy ostatecznie pod apelem się nie podpisali. – Prędzej poprosilibyśmy o pomoc Belzebuba niż Brukselę o bratnią interwencję – śmieje się Chruszcz.


Sam Kosiniak-Kamysz temu zaprzeczył, że nie było