Wpis z mikrobloga

XDDDDDDDDDDD

Bohaterzy z KODu! Chwała bohaterom!


@dendrofag: Zero argumentów.

Sorry, ale sam kłamiesz, bo manipulacja jest rodzajem kłamstwa.

Sylwester Chruszcz z ruchu Kukiz'15:


Czyli masz słowo Chruszcza vs słowo Kosiniak Kamysz, obalający jego wersje + skany dokumentów.

Była mowa o interwencji, znowu kłamiesz. Oto co powiedział Władysława Kosiniaka-Kamysza:


Czy ty nie potrafisz czytać?

Kosiniak-Kamysz jasno piszę - nie było "ani słowa o obcej interwencji".

Był zapis, który już Ci wyżej wklejałem:
rzep - > XDDDDDDDDDDD

Bohaterzy z KODu! Chwała bohaterom!

@dendrofag: Zero argum...

źródło: comment_pFz4ljtI5pwIJlSOt10ywE7BNeNslA5w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rzep:

Zero argumentów.

Bo co można powiedzieć? Ja mówię że sól jest słona, a ty twierdzisz że słodka. Jakich chcesz argumentów?

Czyli masz słowo Chruszcza vs słowo Kosiniak Kamysz, obalający jego wersje + skany dokumentów.

Nieprawda. Mamy wypowiedź Władysława Kosiniaka-Kamysza na łamach DoRzeczy, której nie zdementował, tylko stonował. W przedstawionym przez ciebie screenie nie ma mowy o wypowiedzi dla DoRzeczy, także na stronie dorzeczy.pl nadal ona wisi - bo nie została
  • Odpowiedz
Bo co można powiedzieć? Ja mówię że sól jest słona, a ty twierdzisz że słodka. Jakich chcesz argumentów?


@dendrofag: Mówisz, że ludzie rzucali się pod samochody. Nic takiego nie było - było spokojne położenie się na ziemi na trasie przejazdu, co jest powszechną formą protestu.

Nieprawda. Mamy wypowiedź Władysława Kosiniaka-Kamysza na łamach DoRzeczy, której nie zdementował, tylko stonował. W przedstawionym przez ciebie screenie nie ma mowy o wypowiedzi dla DoRzeczy, także
  • Odpowiedz
@rzep:
Ok, myślę że na tym zakończymy dyskusję, nie widzę sensu kopać się z koniem. Wracam do pracy, ty - jak rozumiem - już jesteś w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zostałeś zaorany dowodami i się argumentacja o puczu


@rzep: Nie zostałem, ale oczywiście możesz ogłosić swoje zwycięstwo kolegom z #neuropa oni też patrzą na świat poprzez pryzmat #lewackalogika

A ten screen to kolejna manipulacja, Chruszcz niczemu tam nie zaprzecza tylko mówi "że jakoś tak zapamiętał".
Ale oczywiście, zinterpretujesz to po swojemu.
  • Odpowiedz
Nie zostałem, ale oczywiście możesz ogłosić swoje zwycięstwo kolegom z #neuropa oni też patrzą na świat poprzez pryzmat #lewackalogika


@dendrofag: Zostałeś. Kłamiesz i nie jesteś w stanie przedstawić żadnych dowodów. Gdy pokazuje Ci cytaty jasno przeczące twoim rewelacjom to wijesz się i starasz zbić temat.

A ten screen to kolejna manipulacja, Chruszcz niczemu tam nie zaprzecza tylko mówi "że jakoś tak zapamiętał".

Ale oczywiście, zinterpretujesz to po swojemu.


No, czyli jak
  • Odpowiedz
@dendrofag: No, xD.

Chruszcz "wycofuje się rakiem" z tego, że było coś o "interwencji", Kosiniak-Kamysz jasno mówi, że nic o interwencji nie było, w opublikowanych dokumentach ani słowa o "interwencji". Dodatkowo dokument nie był w ogóle zaadresowany do "zachodu" tylko do marszałka Kuchcińskiego.

Ale dla Ciebie to był pucz i błaganie zachodu o "bratnią pomoc". Jesteś idealnym odzwierciedleniem dzieciaka z gifa.

#prawackalogika
  • Odpowiedz
@rzep:

Chruszcz "wycofuje się rakiem" z tego, że było coś o "interwencji"

Ale gdzie? Konkretnie proszę.

Kosiniak-Kamysz jasno mówi, że nic o interwencji nie było

Najpierw mówił że było, chyba zapomniałeś?

Dodatkowo dokument nie był w ogóle zaadresowany do "zachodu" tylko do marszałka Kuchcińskiego

Tego w żadnym miejscu nie twierdziłem.

Ale dla Ciebie to był pucz i błaganie zachodu o "bratnią pomoc".

To była próba puczu, wykonana przez ciamajdanów, nieporadna, groteskowa,
  • Odpowiedz
Ale gdzie? Konkretnie proszę.


@dendrofag: Wkleiłem wyżej.

Najpierw mówił że było, chyba zapomniałeś?


Nie, nigdy tak nie powiedział - nie użył słowa "interwencja" czy "bratnia pomoc" - wkleiłem Ci wyżej.

Tego w żadnym miejscu nie twierdziłem.


Czy ty serio myślisz, że ja mam pamięć złotej rybki?

Twój post:

już 16 grudnia posłowie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej mieli gotową treść apelu opozycji parlamentarnej, w którym wezwano by Radę Europy oraz Parlament Europejski
  • Odpowiedz
@flager:

A co, Petru i reszta protestującej opozycji jest wojskowymi, że mówisz o puczu?

Wiem że piszecie "po kluczu" wcześniej uzgodnioną wersję "rzeczywistości", ale odnosiłem się do tego w moich poprzednich komentarzach.
  • Odpowiedz
@dendrofag: Co mi wyjeżdżasz z jakąś grupą i piszesz do mnie w liczbie mnogiej? Nie identyfikuje się z żadną zbiorowością.
Nie ma to jak na zwrócenie uwagi o nieprawidłowe stosowanie polszczyzny wyjechać z bzdurą sugerującą polityczne sympatie i przynależność do jakiejś grupy oraz stosowanie "klucza" wypowiedzi.

Gratuluję robienia dziwki z logiki oraz j.polskiego.
  • Odpowiedz
@rzep: Tyle wysiłków Rycha Petru i zwłaszcza kitkowego a poparcie dla PiS-u ani drgnie.

Ale spoko, tłumaczcie sobie, że to przez internety. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wkleiłem wyżej.


@rzep: Co wkleiłeś? Pokaż mi dokładnie gdzie poseł Chruszcz zaprzecza? On tam nigdzie nie zaprzecza przecież XD
Przestań się kompromitować :)

Nie, nigdy tak nie powiedział - nie użył słowa "interwencja" czy "bratnia pomoc" - wkleiłem Ci wyżej.

W komentarzu dla DoRzeczy twierdził coś innego, tej wypowiedzi nigdy nie zdementował, ale faktycznie, nie padło tam słowo "interwencja" czy "bratnia pomoc" tylko była mowa o "obcej ingerencji". Znowu - inne
dendrofag - > Wkleiłem wyżej.

@rzep: Co wkleiłeś? Pokaż mi dokładnie gdzie poseł C...

źródło: comment_PutwsMMnwBj6WA4OE7z6yX1aMzIDElQk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rzep: No ale przecież Polacy mają tak bardzo dość rozdawnictwa, pustych obietnic i samego Kaczyńskiego, że gdybyś miał rację to poparcie dla PiS nie przekraczałoby 5 %. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc kto tu się myli?
  • Odpowiedz
Co wkleiłeś? Pokaż mi dokładnie gdzie poseł zaprzecza? On tam nigdzie nie zaprzecza przecież XD

Oczywiście, nigdzie nie zaprzeczał, przestań się kompromitować :)


@dendrofag: Pokazałem Ci, że "wycofuje się rakiem" - to napisałem, a nie, że zaprzecza. Ciągle starasz się manipulować. Żałosne.

W komentarzu dla DoRzeczy twierdził coś innego, tej wypowiedzi nigdy nie zdementował, ale faktycznie, nie padło tam słowo "interwencja" czy "bratnia pomoc" tylko była mowa o "obcej ingerencji". Znowu
  • Odpowiedz