Wpis z mikrobloga

No ale przecież Polacy mają tak bardzo dość rozdawnictwa, pustych obietnic i samego Kaczyńskiego, że gdybyś miał rację to poparcie dla PiS nie przekraczałoby 5 %. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc kto tu się myli?


@Hahazard: Czego nie rozumiesz? Na 3 lata przed wyborami ludzie "mieli tak dość PO, pustych obietnic i samego Tuska", że dostali 42% w sondażu. A wyniki wyborów dobrze znasz :)
@rzep: Masz konto na Wykopie od 8 lat a dziwi Cię, że ludzie tu wchodzą i piszą o polityce?

Jeśli coś się ostatnio dzieje na wykopie w tym temacie to właśnie hejt na PiS. W gorących zawsze jakaś beka z Kaczora, Szydło, hejt na 500+, coraz mniej memów z Dudą nawet.
@rzep: Wszędzie, otwórz oczy.

Chcesz być martwym bohaterem czy człowiekiem sukcesu?
Chcesz zrobic karierę czy być męczennikiem jak Jezus?
Chcesz poznać prawdę, a nie bzdurne akty prawne?
To co powiem będzie może politycznie niepoprawne.
Ciężko strawne dla tępnych mas żyjących tutaj,
Minął twoich błędów czas, ja ci pomogę, posłuchaj!
Straszyli cię Bogiem rodzice w domu,
W szkole opowiadano o utopijnym świecie komun.
Jak być jednym z milionów i za miliony cierpieć,
Hahahahahahaha XDDD

http://telewizjarepublika.pl/kukiz-zdemaskowal-klamstwa-nowoczesnej-zaprezentowal-maile-z-quotapelem-opozycjiquot,43404.html


@dendrofag: Ok, mam dowód - ty nie myślisz, tylko wklejasz skrypty z wytycznych.

Co oświadczyła Nowoczesna? Że, nic nie wie o apelu do Unii Europejskiej w sprawie interwencji.

Ustaliliśmy już, że nie było żadnego "apelu do UE" tylko list do Marszałka Kuchcińskiego i nie było mowy o żadnej "interwencji", tylko o dochodzeniu swoich praw w sądach i trybunałach międzynarodowych.

To co wkleił Kukiz ja sam ci wklejałem