Wpis z mikrobloga

Ale @Wextor nie znosił widoku swoich projektów i niszczył wszystko, co wcześniej stworzył. Ujrzał wtedy @Papasanbaba, że w ten sposób nic nie może istnieć na świecie: ani projekty, ani ich brak. Stanął więc między Wextorem a jego projektami i próbował pojednać ich ze sobą. Jednakże bez skutku. Ale tam, gdzie stanął @Papasanbaba, ani @Wextor, ani jego projekty nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii.

Suby moje przyzywam was! Razem z @Papasanbaba rozpoczęliśmy coś nowego, teraz już nie mam wymówki do porzucenia projektu, jak na razie update nie będzie bardzo często bo sesje mam ale potem na pewno będzie! Pomysł na którym bazujemy to gra Helldivers. Oczywiście zapraszam do subskrypcji tagu #wexgames


#gamedev
Wextor - Ale @Wextor nie znosił widoku swoich projektów i niszczył wszystko, co wcześ...
  • 6
@Wextor: Spoko to wygląda. Nie wiem czemu ale kojarzy mi się to z Starship Troopers :D
Moja rada: nie idźcie stricte drogą Helldivers, zróbcie to bardziej dynamiczne, coś w stylu Running with Rifles ;) Najgorsza była kamera w coopie w Helldivers, niby miała zapobiec oddalaniu się członków oddziału i graniu na własną rękę, ale w praktyce denerwowało i psuło rozgrywkę.