Wpis z mikrobloga

@Pienteitr: Ale komiks jest śmieszny oraz 1. Gdyby xardupa był szefem to nie wyrzuciłby siebie za okno wiec to twoja wersja byłaby cholernie niespójna xD

2. Xardas nie musi być na tym spotkaniu szefem w kontekście interpretacji, ponieważ jest to burza mózgów

Więc czepiasz się gorzej niż osoba pisząca "nieśmieszne" , elo benc xD
  • Odpowiedz
Nie mam kija w tyłku, ale kłują takie nieścisłości

rolmopsie

xardupa - To jest #czarnolisto


@Pienteitr: xDDDDD człowiek z metalowym prętem

Poza tym to odwal się, albo od razu możesz sobie kopać kwaterę na cmentarzu, bo prawie dekadę temu w gimnazjum to wszyscy mówiliśmy xardupa i nostalgia mocno.
  • Odpowiedz
weź #!$%@? nie dyskutuj z takimi ludźmi


@lanekrasz: Generalnie to jestem trochę niezadowolony, bo OP zarzucił naprawdę śmiesznym contentem, ale oczywiście ktoś musi się #!$%@?ć o szczegóły. Kiedy ktoś wklei 2 linijki tekstu do #kiepskigothic bez sensu i składu to nikt się nie czepia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pemo212: imba,bo miasta orków nigdy nie zwiedzamy. Miał to być osobny, duży Zen, na który poświęcało się cały rozdział. Niestety został wycięty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fenxo: Akurat G1 jest dość krótki, rozkładając sobie "każualowo" codziennie/co kilka dni przeszedłbyś w miesiąc.

Chyba, że chcesz maksować i zabijać wszystko co Innos stworzył, to już inna sprawa. Ale jak już mówiłem - casualowo.
  • Odpowiedz
@Fenxo: Dwójka - jest zdecydowanie lepsza. No i w dwójce dużo jest opcji dialogowych, żeby dowiedzieć się co się działo w jedynce(np. hej chłopie, to ja. pamiętasz mnie? -> eeee, nie za bardzo -> *wyjaśnienie*).

Sam zaczynałem od dwójki nie wiedząc co się w jedynce działo i sobie to cenię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz