Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
1. Bądź mną, studentem polibudy.
2. Ucz się pilnie, nie olewaj żadnego przedmiotu.
3. 5 w rankingu na roku.
4. Zdobądź tytuł inżyniera.
6. Idź na rozmowę o pracę w dużej firmie z branży elektroenergetyki.
7. Dostań propozycję 1500 zł na rękę, umowa na czas określony, następna też, dopiero ewentualna trzecia na czas nieokreślony.
8. Poczuj się jakbyś dostał z pięści w ryj (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 99
1. Bądź studentem polibudy, renomowanej uczelni dla prawdziwej elity intelektualnej
2. Ucz się przestarzałych technologii, która w mniejszym lub bardziej mniejszym stopniu egzystuje na rynku pracy
3. Przez okres studiów nie rób nic poza nauką studenckich przedmiotów
4. Skończ studia
6. Idź do pracodawcy i dziw się, że nie chce Ci rzucić 3 koła na łapę
7. Płacz na mirku, że bida i ogólnie to trzeba się zabicz
8. Nie rozważ ani
@DrMru: No nie wiem, mój kolega jako grafik komputerowy dostał na wejściu 4.5 kończąc licencjat na prywatnej uczelni (bez żadnych wyróżnień). Wiem, że w IT dobrze płacą, ale coś jest chyba #!$%@? nie tak, jak człowiek po polibudzie z wyróżnieniami dostaje 1800.
1. Bądź mną, studentem polibudy.

2. Ucz się pilnie, nie olewaj żadnego przedmiotu.

3. 5 w rankingu na roku.

4. Zdobądź tytuł inżyniera.

6. Idź na rozmowę o pracę w dużej firmie z branży elektroenergetyki.

7. Dostań propozycję 1500 zł na rękę, umowa na czas określony, następna też, dopiero ewentualna trzecia na czas nieokreślony.

8. Poczuj się jakbyś dostał z pięści w ryj (,)


@AnonimoweMirkoWyznania: omg, czego
@jacek1982: teraz jeszcze raz przeczytaj co napisala Sheta:

powszechnosc wyzszego wyksztalcenia w Polsce doprowadzila do takich sytuacji.


Twoj tekst o lekarzu jest z dupy i ma sie do tego nijak bo studia lekarskie nie sa powszechne i jest to zawod bardzo regulowany.
PrzyjemnyRogal: początki sa zawsze trudne ale głowa do góry. ja obecnie zarabiam 2x więcej niż 3 lata temu na począktu tego czegoś co się nazywa "kariera", a to chyba jeszcze nie koniec moich finansowych zwyżek ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętaj też, że studia a praca to dwie różne rzeczy, także szczerze to umiesz niewiele. jak złapiesz doświadczenia to potem będzie łatwiej o pracę i finansowo lepiej. aha,