Wpis z mikrobloga

FunFuct: większość tych "cipek w rurkach" prawdopodobnie lepiej by radziło sobie z dyscypliną niż większość matich i sebastianów wstawiających se takie obrazki na fejsie. Także nie mam wątpliwości kto umie lepiej zasłać koszarowe łóżko, gładko się ogolić, złożyć mundur czy wypastować desanty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki #humorobrazkowy #neuropa #narodowcy
Pobierz Ohmajgad - FunFuct: większość tych "cipek w rurkach" prawdopodobnie lepiej by radziło...
źródło: comment_twygvmU2eTd14mjauQI9rKSMifjcNs5r.jpg
  • 58
@Akos: Tego typu gadanie mimo wszystko w jakimś stopniu im pomaga - jest sporo niezbyt lotnych dziewczyn, które takie kawałki kupują. Akurat wczoraj z taką gadałem - powtarzała większość z tych rakowych tekstów typu "kibice nas obronią przed muzułmanami", "pedały w rurkach #!$%@?ą za granicę" i "co to za facet, który boi się zginąć za ojczyznę". Była głucha na wszelką logikę i wytykanie hipokryzji i niespójności jej poglądów, więc darowałem sobie
@anubaraq: #!$%@? uciekną xD Każdy mówi, że ucieknie jak wybuchnie wojna, a nie znają historii i tego jak wyglądała "ucieczka" podczas wojny na Bałkanach. W skrócie - nawet dobry hajs nie pozwalał wyjechać, elo.
@anubaraq:

1. Masz ból o młodych ludzi z pieniędzmi (tzw. bananów)

2. Masz ból o zadbanych mężczyzn, starających się dobrze ubierać

3. Masz ból o "pedałów w rurkach"

4. Masz ból o to, że nie dla każdego wyznacznikiem wartości jest to czy jest się w stanie obić komuś ryj.

Otóż coś ci teraz uświadomię.

Ból o "bananową młodzież" masz ze względu na frustrację wynikającą z biedy.

Zrób coś z tym.

Ból
@Ohmajgad: Najgorsze to i tak są panienki które pragną aby przywrócić obowiązkową służbę woskową i mają w dupie, że facet może nie chcieć iść na studia ani do wojska tylko pracować lub wyjechać na emigracje, a kiedyś to się na studia szło po to aby do woja nie pójść. Same też nie przypominają tych kobiecych, zwiewnych, romantycznych "prawdziwych" kobiet, ale facet ma być prawdziwy po wojsku. Może im jakiś przymusowy kurs