Wpis z mikrobloga

FunFuct: większość tych "cipek w rurkach" prawdopodobnie lepiej by radziło sobie z dyscypliną niż większość matich i sebastianów wstawiających se takie obrazki na fejsie. Także nie mam wątpliwości kto umie lepiej zasłać koszarowe łóżko, gładko się ogolić, złożyć mundur czy wypastować desanty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki #humorobrazkowy #neuropa #narodowcy
Pobierz Ohmajgad - FunFuct: większość tych "cipek w rurkach" prawdopodobnie lepiej by radziło...
źródło: comment_twygvmU2eTd14mjauQI9rKSMifjcNs5r.jpg
  • 58
Także nie mam wątpliwości kto umie lepiej zasłać koszarowe łóżko, gładko się ogolić, złożyć mundur czy wypastować desanty.


@Ohmajgad: Tak, to jedyne co robi się w wojsku xD
@Ohmajgad uwierz zeby przetrwac unitarke to trzeba byc dobrym kozakiem i #!$%@? w rurkach srednio sobie radza, natomiast matiego zawsze mozna podporzadkowac przez miesnie do glowy jesli nie wiesz o czym mowie to jebnij sobie na cyc i zrob 50.
bo #!$%@? ahillesa


@Sylar: Achilles jak już ( ͡° ͜ʖ ͡°) A #!$%@? to #!$%@? czy są w rurkach czy w mundurkach. Ale ty nie łapiesz subtelności hasła przewodniego mojego mirkowpisu.
@Ohmajgad och nie lapie tej subtelnosci, po prostu znam to z zycia jak to wyglada i wiem ze zwyczajnie #!$%@? o rzeczach o ktorych wyczytales na forach albo slyszales od kolegi kolegi albo masz taka fantazje w swojej glowie. Idz, zobacz i pogadamy, Sebastiany bez swojej subtelnosci i iq dlugopisu daja sobie bardzo dobrze rade.