Wpis z mikrobloga

Wariant wczorajszego Desert Eagle w wersji przypadkowo-patriotycznej zgarnia bardzo dobre oceny na workshopie #csgo
() tutaj link bezpośrednio w workshopie, podgląd w pierwszym komentarzu.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=839228060

Dodatkowo dodaliśmy też AK47 z serii Divine- podgląd dodany, link do workshopu tutaj :)

Wiem, że to co robię to nie jest to jakiś hyperbeast czy też dragonlore (który swoją drogą uważam za obrzydliwy:/), nie dodaję do nich obrazów picassa i 365milionów kolorów - ja robię skiny w takim stylu jaki sam chciałbym używać w grze i które w zdecydowanej większości nie sprawiają, że broń wygląda jak nerfguny czy inne zabawki. Taki mam styl #grafika

Pozdrawiam! :D
tanapta - Wariant wczorajszego Desert Eagle w wersji przypadkowo-patriotycznej zgarni...

źródło: comment_eSoKIo4a1tKQg4WpuVGD5CdCubgLuajF.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@tanapta: Tak z czystej ciekawości, co masz oprócz czystej satysfakcji z tego tworzenia? W sensie, czy idzie to jakoś spieniężyć ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@zataok jak się dostanie do gry to ma się % udziału w sprzedaży kluczy do danej skrzynki (bodajże 25% zysku do podziału na wszystkich twórców jakich broń znalazła się w danej skrzynce). Ogólem to całkiem duża kasa ale bardzo różna w zależności od tego jak się podoba jej zawartość ;p
  • Odpowiedz