Wpis z mikrobloga

Ale jaja. Wygląda na to, że o2 po cichu wprowadziło płatne przekierowania poczty na inne adresy e-mail. Miałem na dwóch swoich adresach z o2 przekierowania na gMail. Od jakiegoś czasu nie przychodziły mi maile z o2, przekierowane na gMail. Dzisiaj się loguję na skrzynki o2 a tam usunięte przekierowania i info, że trzeba szekle sypnąć.

To jakieś jaja? Ktoś z Was też tak ma? Jakbym tego nie sprawdził to bym dalej się zastanawiał czemu maile mi nie przychodzą.

#afera #o2 #poczta #internet
Emtebe - Ale jaja. Wygląda na to, że o2 po cichu wprowadziło płatne przekierowania po...

źródło: comment_OU9YS3eTVJM8HBij3YfE3wvodRSDpWpb.jpg

Pobierz
  • 7
@Emtebe Masz może jakieś aliasy na o2 (go2.pl, tlen.pl itd)? O ile udało mi się skonfigurować pobieranie poczty przez gmaila z głównego adresu o2, to nie wiem jak go zmusić do zaciągania maili z aliasów... Wcześniej działało bo te maile trafiają i tak na główną skrzynkę na o2, ale teraz, gdy nie ma przekierowania nie działa to z automatu :/
@Emtebe: późna odpowiedź, ale też tak mam, o tym że przekierowania nie działają dowiedziałem się przez przypadek w rozmowie - nie przeczytałem dosyć ważnego maila sprzed miesiąca, który ktoś mi wysłał na stary adres. Jak już chcą wyciągać kasę to w sumie nikt im nie broni, ale mogliby wysłać o tym jakieś powiadomienie.

Twój wpis to jedyna informacja na ten temat jaką znalazłem po szybkim goglowaniu :P