Wpis z mikrobloga

Mireczki, pamiętacie jak jakiś czas temu pisałem o robieniu biurkowego minimuzeum dla siostry? Na świąteczny #prezent #diy
Dzisiaj dostałem przesyłkę z Antarktydy (Dzięki POLSKA BAZO ANTARKTYCZNA) i muzeum jest prawie kompletne (Jeszcze czekam na znaczki z Galapagos) więc można już coś podsumowywać. Oczywiście całość znalazła się pod choinką (jeszcze bez Antarktydy) - siostra była mega zdziwiona i tego się na pewno nie spodziewała. Nie wypowiadam się za nią ale chyba się podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak pisałem wcześniej - prawie nikt nie odpowiedział z tych instytucji, więc większość egzemplarzy kupowałem, przywieźli znajomi wcześniej o to poproszeni + po tamtym wpisie część przysłała @Kunata której bardzo dziękuję!

Ostatecznie w muzeum znalazły się:
1) Unikatowe gazety lego (2 minigazetki nadrukowane na lego, jedna to lądowanie na księżycu a druga to "nasza" gazetka którą wydawalismy jak byliśmy mali)
2) Magnetyczny piasek z Brazylii
3) Ząb aligatora z everglades
4) Pazur aligatora z everglades
5) Kubańskie cygaro Cohiba (do niedawna zarezerowane dla kubańskich dygnitarzy)
6) Obsydian śnieżny (oglądamy Grę o Tron więc cenna rzecz do zabijania Zimowych Wędrowców)
7) Meteoryt z Chin
8) Skorupka jaja dinozaura
9) Ząb Barracudy
10) Znaczki z Mauritiusa
11) Znaczki z Galapagos
12) Przypinka z Antarktydy (Pocztówki i naszywki nie mieszczą się - ale wykorzystamy je w inny sposób :-))
13) Ramienioróg z Jury
14) Katoda z grafitem po badaniach węglem c14
15) Cenny Torfowiec Błotny

3 zdjęcia w komentarzach + wołam plusujących poprzedni wpis.
#chwalesie #minimuzeum
sprzedam_nerke - Mireczki, pamiętacie jak jakiś czas temu pisałem o robieniu biurkowe...

źródło: comment_jmOu5td67xv24PR6xBFHqkJ9H77CDUSE.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@sprzedam_nerke: olbrzymi szacunek za pomysł, wytrwałość i wykonanie. Powtórzę pytanie z góry - w czym to jest zamknięte?

Smutne jest to, że tak samo jak zlało Cię większość instytucji, do których pisałeś zlewa Cię większość Mirków. 55 plusów za taką akcje gdzie każda wtórna cenzoduda zbiera ich setki? Ech, quo vadis wypok?
  • Odpowiedz