Wpis z mikrobloga

Pique pajacu zapomniałeś co było rok temu na tym samym stadionie, zapomniałeś swoje zagrania ręką z Realem, Sportingiem Gijon czy Borussia Moenchengladbach? Bo akurat jak z panem Ovrebo wydrukowaliscie Ligę Mistrzów w 2009 to jestem pewien że kojarzysz. Proponuje trenować i wrócić do formy bo w ostatnim czasie Messi vs 11, bez niego to obecnie drużyna ze środka tabeli. Psy szczekają karawana jedzie dalej.
#fcbarcelona #pilkanozna #realmadryt #laliga #chelsea
  • 15
@Paladin_Woodrugh: no ale sama Barca później nie raz była krzywdzona, nie raz też sędziowie jej pomagali. Ja rozumiem oburzenie, ale teraz zrobiła się jakaś chora sytuacja, gdzie kibice, piłkarze, działacze Barcelony według większości, nie mają żadnego prawa by być poirytowanymi decyzjami arbitrów "bo 8 lat temu im arbiter pomógł". A wystarczy spojrzeć na rok później, gdzie to samo im "odebrano", czyli m.in. arbiter wyrzucił ich z LM.

Ja nie wierzę, w
@salvador_w_dali: rozumiem o co Ci chodzi, jednak nie sądzę, by ludzie na poważnie mówili "no, mają to na co zasłużyli". Dyskusja i tak dotyczy kibiców takiej czy innej drużyny, a wśród kibiców nierzadko jest kompletny brak, hm, wstydu za zwycięstwo, które zostało podarowane przez sędziów.

Odnośnie OPa, to atakuje on szczególnie Pique (jak ja #!$%@? nie lubię), a nie całą Barcelonę, i wymienia ostatnie grzeszki, a półfinał z 2009 jest wisienką
Przez to, że podczas meczu nie było nawet faulu z tej okazji, nie został zawieszony. Gdyby była chociaż żółta, to przykleiliby mu zapewne ze 3-4 mecze kary


@Paladin_Woodrugh: ale z tego co kojarzę, to w Anglii jest właśnie odwrotnie. Jak sędzia zauważy dane przewinienie i da np. kartkę to federacja nie może tego podważyć i dorzucić kary dodatkowej. Tylko jak nie zauważy i nic nie zrobi to może. Ale to po
@salvador_w_dali zobacz, że sędzia nie może zrobić nic więcej niż dać czerwoną kartkę, a jakoś piłkarze wyłapują bany na 2, 3 czy 10 spotkań (Suarez wampir). A jak nie będzie faulu, to nie mogą dać kary z powtórki. Wyjątkiem jest chyba niesportowe zachowanie, które i tak jest karane jakby obok meczu (więc liczy się też to, co ma miejsce przed/po meczu).
@kitz ok, no ale przyznasz, że daleko od prawdy nie byłem :P
W końcu jak ktoś ugryzie czy zaora korkami i sędzia uzna istnienie tego wydarzenia, to nie skończy się na notatce.