Wpis z mikrobloga

Mam pewien problem #java
Mam za zadanie napisać program który sumuje cyfry w tekście podanym przez użytkownika, łatwa sprawa niby... Ale doszedłem do tego, że program wypisuje mi "wyłapane" cyfry, jednak mam chwilowy zanik wszystkiego... Nie wiem kompletnie teraz jak je wziąć i dodać do siebie (cyfry które mi wypisuje).
Zdjęcie z kodem i w spoilerze link do githuba (chodź tutaj kody prawie w ogóle nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º) ).

Himiodzio - Mam pewien problem #java 
Mam za zadanie napisać program który sumuje cy...

źródło: comment_3oWy5p5TioCcXIibsmwvxVURno9YUAqo.jpg

Pobierz
  • 16
Wnerwia mnie, że jednego dnia można zrobić wszystko... A przychodzi dzień, kiedy siedzę nad czymś takim i dalej nie mogę łatwej rzeczy wymyślić :D.
Jestem na etapie, że 6+2=52 :D Blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Himiodzio: Chodzi o cyfry czy o liczby? Jeśli o liczby to źle masz założenia, co jak będzie liczba 43 na przykład? Wtedy doda Ci 4 a następne 3 zamiast poprawnie 43.

Ale jeśli właśnie potrzebujesz cyfr, to możesz np. każdego chara parsować na inta, i jeśli prasowanie się uda to dodawać do sumy.
@nuker92: W tym zadaniu wyłącznie o cyfry.
Problem właśnie mam taki, że kompletnie zaplątałem się w takim czymś i im bardziej kombinuje (choć w tym wypadku ktoś doświadczony może zacząć zataczać się ze śmiechu - co tu kombinować? :P) tym bardziej dostaje rzeczy z kosmosu :D.