Wpis z mikrobloga

Witam po kolejnej udanej nocce. Dzisiaj wcześniej #bomoge . Dzisiaj sporo fajnych meczów do pogrania, aż się zdecydować nie mogłem, ale zgodnie z zasadą minimalizowania ryzyka wybrałem kolejne dwa spotkania, które w mojej opinii powinny usiąść. Lecimy:

Rockets -3,5. Pojedynek dwóch kandydatów do nagrody MVP. Zarówno Harden jak i Westbrook na pewno zrobią swoje, różnica polega jednak na tym kto ich otacza. Harden ma za sobą świetną, przede wszystkim w ofensywie, drużynę. Drużynę która idzie na 50+ zwycięstw w regular season, czego wielu ekspertów nie przewidywało. OKC natomiast to Westbrook i rzemieślnicy wokół niego. Do tego OKC jest w tripie wyjazdowym przy okazji grając b2b. Kusi tutaj puścić większy handicap, ale biorę poprawkę na to, że RW będzie chciał udowodnić, że statuetka MVP powinna być jego. Bezpieczna opcja, po przyjemnym kursie, let's go Rockets!

Mavs WIN. Drużyna z Dallas podnosi się po fatalnym początku sezonu. Niezły sezon rozgrywa Harisson Barnes, będący liderem w ataku Mavericks. Dyryguje wszystkim stary dobry Deron Williams, a do gry wrócił Dirk. Personalnie ta drużyna nie powinna być w tym miejscu w którym jest. Teraz udało im się wygrać kilka meczów i zaczynają być groźni szczególnie u siebie. Z drugiej strony Phoenix Suns, fatalne na wyjazdach i generalnie niezbyt ciekawe do oglądania. Bilans obu ekip jest podobny, ale tak jak pisałem Mavs, powoli się ogarniają i takie spotkania jak to powinni wygrywać. Tutaj znów zerkałem na handi, ale stwierdziłem że kurs na czysty WIN jest ok do dubla i już nie kombinowałem, ale jeżeli ktoś chce zagrać trochę odważniej to można próbować.

To są 2 oficjalne typy na dziś. Jeżeli macie jakies pytania to oczywiście zapraszam do dyskusji w komentarzach, z przyjemnością podpowiem, bo dzisiaj jest co grać. Nowe osoby zapraszam również do obserwowania tagu #gdziejesthajs. No i powodzenia Mircy, niech Buk was błogosławi pieniędzmi, Amen.

#bukmacherka
mihaaaa - Witam po kolejnej udanej nocce. Dzisiaj wcześniej #bomoge . Dzisiaj sporo f...

źródło: comment_R0MyEU5RD58cHPLJ8Sv7MeXgPJ9SX8R6.jpg

Pobierz
  • 30
@marjag19: No Detroit fatalne, ale Hornets grali w nocy i ja raczej unikam stawiania w takich sytuacjach. Gdyby grali z kims mocniejszym to nawet bym grał przeciw Hornets, ale tutaj po prostu nie tykam gówna.