Wpis z mikrobloga

Mirki co to się dzisiaj #!$%@?ło w #tesco przy #cebuladeals związana z wpisem mirka poniżej to kuźniar nawet nie!

http://www.wykop.pl/wpis/21481195/tesco-okazje-cebuladeals-ekspresy-do-kawy-50-delon/
Zachęcony całkiem fajną promocja na ekspresy udałem sie do Krakowskiego Tesco. Ku mojemu zdziwieniu ukazała się półka zapchana ekspresami w promocji. Prawilnie zabrałem sobie jedną sztukę i oddaliłem się na kilka metrów. Wtem nagle zobaczyłem 'prezesa' wszystkich #januszebiznesu pędzącego z wózkiem pod eskpresy i ładującego na raz..20 sztuk.
Przesłałem mu spojrzenie pełne pożałowania i pomyślałem że chociaż na pozostałych 20 sztukach ktoś skorzysta. Jakże się myliłem! Po 10 minutach typ wrócił i zabrał pozostałe 20 sztuk co do jednej ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)
Taka cebula przegięła pałę goryczy. Podszedłem do typa zwracając mu uwagę że na pewno ktoś inny też chciałby sobie taki ekspres po taniości kupić oraz że takie zachowanie jest co najmniej żałosne. #janusz widocznie jeszcze w ekstazie jaki to deal życia nie zrobił odbąknął cos pod nosem, przyśpieszył kroku i zniknął za półką.
Ręce opadają kiedy widzi się taki szczyt cynizmu i cwaniactwa...

Pobierz hipokampO_o - Mirki co to się dzisiaj #!$%@?ło w #tesco przy #cebuladeals związana z ...
źródło: comment_x9zdDji3eFolJDpyBgSnpQ2Zz4rE0aRX.jpg
  • 136
Może to będzie zbyt duże uproszczenie ale to właśnie ludzie którzy kombinują pchają świat do przodu, taka prawda.

@Totally
Mhm, posrednicy i handlarze pchaja swiat do przodu... Troche sie zagalopowales.
mam wrażenie ze mieszasz pojęcia. Gdyby wiecej ludzi miało w sobie wiecej empatii, a mniej cwaniactwa żyłoby sie nam wszystkim duzo lepiej


@hipokampO_o: kto wyznacza granice i pojęcie empatii? Ty? Koleś jak dla mnie może kupić tych ekspresów nawet milion, nic mi to nie robi. Nieważne, czy chciałbym ten #!$%@? ekspres, czy nie. Ty za to wykazałeś się typowo komunistyczną postawą. Koleś kupuje taniej i sprzedaje drożej, bo tak się właśnie
Gdyby wiecej ludzi miało w sobie wiecej empatii, a mniej cwaniactwa żyłoby sie nam wszystkim duzo lepiej.

@hipokampO_o w skrocie RIGCz. Gdy w gre wchodza pieniadze to pojecie niestety nie obowiazuje.
@hipokampO_o: o ja, w takich wątkach dopiero uświadamiam sobie, że cwaniactwo w Polsce ma się dobrze jak nigdy i wymarcie starego pokolenia chyba niczego nie zmieni skoro młodzi ludzie wyznają podobne zasady życiowe, a to jest naprawdę smutne. Po wykopie szczególnie dobrze to widać, wykształcona elita o liberalnych poglądach wciąż na garnuszku rodziców oraz rekiny biznesu walczące o każdego centa siedząc pod tagiem cebuladeals, z niecierpliwością czekając aż któryś ze sklepów
@hipokampO_o: ostatnio chciałem zjeść w restauracji, ale jakiś janusz zarezerwował wszystkie stoliki bo wesele czy coś takiego- podszedłem do typa zwracając mu uwagę że na pewno ktoś inny też chciałby sobie zjeść w restauracji oraz że takie zachowanie jest co najmniej żałosne. A on tylko się popatrzył, burknął coś pod nosem, że "ferst kome, ferst serwis" i musiałem iść na burgera do mcdonalda. Takie coś jest naganne.