Wpis z mikrobloga

Mirki co to się dzisiaj #!$%@?ło w #tesco przy #cebuladeals związana z wpisem mirka poniżej to kuźniar nawet nie!

http://www.wykop.pl/wpis/21481195/tesco-okazje-cebuladeals-ekspresy-do-kawy-50-delon/
Zachęcony całkiem fajną promocja na ekspresy udałem sie do Krakowskiego Tesco. Ku mojemu zdziwieniu ukazała się półka zapchana ekspresami w promocji. Prawilnie zabrałem sobie jedną sztukę i oddaliłem się na kilka metrów. Wtem nagle zobaczyłem 'prezesa' wszystkich #januszebiznesu pędzącego z wózkiem pod eskpresy i ładującego na raz..20 sztuk.
Przesłałem mu spojrzenie pełne pożałowania i pomyślałem że chociaż na pozostałych 20 sztukach ktoś skorzysta. Jakże się myliłem! Po 10 minutach typ wrócił i zabrał pozostałe 20 sztuk co do jednej ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)
Taka cebula przegięła pałę goryczy. Podszedłem do typa zwracając mu uwagę że na pewno ktoś inny też chciałby sobie taki ekspres po taniości kupić oraz że takie zachowanie jest co najmniej żałosne. #janusz widocznie jeszcze w ekstazie jaki to deal życia nie zrobił odbąknął cos pod nosem, przyśpieszył kroku i zniknął za półką.
Ręce opadają kiedy widzi się taki szczyt cynizmu i cwaniactwa...

hipokampO_o - Mirki co to się dzisiaj #!$%@?ło w #tesco przy #cebuladeals związana z ...

źródło: comment_x9zdDji3eFolJDpyBgSnpQ2Zz4rE0aRX.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@hipokampO_o: Uznałbym, że kto pierwszy ten lepszy. Poza tym nie jestem osobą polującą na jakieś okazje. Zakupów dokonuje wtedy kiedy czegoś potrzebuje, a nie dlatego że jest promocja.
  • Odpowiedz
@hipokampO_o: taka jest natura tego zawodu. Markety też mają nie sprzedawać bo kupiły taniej?
Po za tym taki jest regulamin tej promocji ale regulamin też nie straszny. Czasami cukier jak jest tańszy i można 10kg na paragon kupić, to się kupuje na 100 paragonów ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
kupi tu sprzeda gdzie indziej. Zarobi, zapłaci podatek czyli dla społeczeństwa ok


@soft1house na jakim swiecie Ty zyjesz. Zdecydowana wiekszosc wyprzedazowych Januszybiznesu to osoby prywatne, ktore handluja lupami przez allegro i olx. Takie sa realia.
Pewnie jutro pojawi sie aukcja... o ile juz jej nie ma.
@hipokampO_o ogolnie podzielam Twoje zdanie. Niestety powiedzenie Lepszy zasrany handel niz zlota robota bylo jest i bedzie aktualne.
  • Odpowiedz
ale to nie wina janusza tylko sklepu, powinni zrobić ogranicznie 1sztuka na klienta i po zabawie


@WhyCry: Im brakuje obsługi prawnej tych promocji albo celowo tego nie dopinają z jakiś powodów.

cwana to jest chytra baba z Radomia. Koleś prowadzi biznes- kupi taniej, sprzeda drozej. Nie rozumiem po co
  • Odpowiedz
Czyli jak za komuny ma byc? Po 2 sztuki na glowe? Ma kase, kupuje ile chce. I juz.


@benzdriver: koleś niczemu nie jest winny, ale Tesco już tak. Moim zdaniem zyskaliby na wprowadzeniu takiego ograniczenia, bo więcej osób by zyskało, a potem te osoby by wracały, bo a nuż znowu będzie jakaś korzystna promocja. Obecnie sklep nie zyskuje niczego - klienci zniesmaczeni, bo nie zdążyli, a do tego otrzymują sygnał
  • Odpowiedz
o co ten ból dupy ? ukradł te ekspresy czy jak ? tak działa wolny rynek, jakby nawet kupił 100 takich ekspresów to nic wam do tego jeśli wszystko było zgodnie z prawem. Wyznawcy korwina i wolnego rynku ale krzyczą hur dur beka z podczłowieka xD. Jednym prostym trikiem zgarnie masę hajsu praktycznie nic nie robiąc. Może to będzie zbyt duże uproszczenie ale to właśnie ludzie którzy kombinują pchają świat do przodu,
  • Odpowiedz