Wpis z mikrobloga

Mirki co to się dzisiaj #!$%@?ło w #tesco przy #cebuladeals związana z wpisem mirka poniżej to kuźniar nawet nie!

http://www.wykop.pl/wpis/21481195/tesco-okazje-cebuladeals-ekspresy-do-kawy-50-delon/
Zachęcony całkiem fajną promocja na ekspresy udałem sie do Krakowskiego Tesco. Ku mojemu zdziwieniu ukazała się półka zapchana ekspresami w promocji. Prawilnie zabrałem sobie jedną sztukę i oddaliłem się na kilka metrów. Wtem nagle zobaczyłem 'prezesa' wszystkich #januszebiznesu pędzącego z wózkiem pod eskpresy i ładującego na raz..20 sztuk.
Przesłałem mu spojrzenie pełne pożałowania i pomyślałem że chociaż na pozostałych 20 sztukach ktoś skorzysta. Jakże się myliłem! Po 10 minutach typ wrócił i zabrał pozostałe 20 sztuk co do jednej ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)
Taka cebula przegięła pałę goryczy. Podszedłem do typa zwracając mu uwagę że na pewno ktoś inny też chciałby sobie taki ekspres po taniości kupić oraz że takie zachowanie jest co najmniej żałosne. #janusz widocznie jeszcze w ekstazie jaki to deal życia nie zrobił odbąknął cos pod nosem, przyśpieszył kroku i zniknął za półką.
Ręce opadają kiedy widzi się taki szczyt cynizmu i cwaniactwa...

hipokampO_o - Mirki co to się dzisiaj #!$%@?ło w #tesco przy #cebuladeals związana z ...

źródło: comment_x9zdDji3eFolJDpyBgSnpQ2Zz4rE0aRX.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@jasnepelne @kub54 @Voraz

#!$%@? mać, czy tak trudno jest odróżnić kupno w hurtowni taniej, by później odsprzedać drożej, od zachłannego i egoistycznego wykupienia dla siebie całej promocji w normalnym sklepie? Tak trudno się domyślić, że jest ona pomyślana jako bonus dla indywidualnych kupujących?! Czy już wszystko musi być obłożone tysiącznymi zakazami i nakazami, bo ludziom brakuje zwykłej PRZYZWOITOŚCI i trzeba ich obłożyć przepisami jak bydło barierkami? Naprawdę chcecie żyć w świecie, gdzie każdy myśli tylko o sobie, i każdą sposobność wykorzysta dla swojej korzyści, nie myśląc nic o drugim człowieku?

Ręce opadają. Ludzie, kto was wychował?! Skąd żeście
  • Odpowiedz
Komunę to ten typ miał w głowie zachłannie biorąc wszytsko dla siebie nie patrząc by ktoś kupił sobie w dobrej cenie


@hipokampO_o: Ty tak serio ? Masz żal dupy, że koleś dysponował prawie 7k zł i sobie mógł pozwolić na zakup, by zrobić z tego 10k bez większej logiki ? Rozumiem, że w pracy robisz za 1.350 zł, by nie obciążać pracodawcy xDDDDDD
  • Odpowiedz
Czy jak komuś wypadnie portfel z pieniędzmi to też zabieracie dla siebie, bo "nie jest to zabronione"?


@pawel-niczyporek: esh szkoda, że Cię nie wychowali sądząc jakie bzdury wypisujesz. Zabrać legalnie portfel xD ahahahahaha
  • Odpowiedz
mam wrażenie ze mieszasz pojęcia. Gdyby wiecej ludzi miało w sobie wiecej empatii, a mniej cwaniactwa żyłoby sie nam wszystkim duzo lepiej


@hipokampO_o: Empatii dla jakiego randoma i anona? Chyba sobie żartujesz. Dobrze wiemy, że zarówno Ty na mnie, jak i ja na Ciebie mamy #!$%@?.
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek: Ale #!$%@?...Jeżeli Tesco chciałoby zrobić promocję dla ludzi to by tak zrobiło, wystarczy limit 2 sztuk na osobę i taki przedsiębiorca nie kupi więcej jak 2 sztuk, bo na każdą sztukę potrzebuje faktury, nie wystawią mu kolejnych egzemplarzy, najwyraźniej TESCO chciało jak najszybciej wypchnąć całą ekspozycję i było im to na rękę że ktoś wykupi cały asortyment.
Jeżeli coś nie jest zabronione to znaczy, że jest dozwolne, a Ty
  • Odpowiedz
@soft1house chyba sie nie dogadamy bo nie wiem o co chodzi. Zacytowalem fragment wypowiedzi do ktorej sie odnioslem.
Uważasz, ze Januszebiznesu handlujacy lupami z wyprzedazy odprowadzaja podatki z tytulu tej sprzedazy...
  • Odpowiedz
@PanMihau: zapomniles jeszcze o odprowadzeniu podatku dochodowego, a jak juz jestes taki byznesam to czemu nie zamowic od producenta 10000sztuk, pewnie wyjda jeszcze taniej niz z tesco...

Problemem jest to, ze malo kto sprzedaje z takim probocji jako firma, wszystko leci jak od osob prywatnych, bez odprowadzania podatku. wiec ja pytam dlaczego JA cieko pracujac odprowadzam podatek od kazdego zarobionego grosza, a takie pasozyty ktore nie dosc ze nie pracuja,
  • Odpowiedz
@soft1house o ile pamietam jesli przedmiot sprzeda sie przed uplywem 6 miesiecy od daty zakupu po cenie wyższej niz zakup to nalezy to zglosic w US i oplacic stosowny podatek.
Oczywiscie kazdy Janusz z allegro summiennie zglasza fakt takiej sprzedazy...
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek: Ale #!$%@?...Jeżeli Tesco chciałoby zrobić promocję dla ludzi to by tak zrobiło, wystarczy limit 2 sztuk na osobę i taki przedsiębiorca nie kupi więcej jak 2 sztuk,


@PanMihau: Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Bo gdybyś zrozumiał, to byś nie napisały tego, co powyżej. Nie dość, że brak Ci wychowania, myślenia o innych a nie tylko o sobie samym, to jeszcze w dodatku nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Koniec
  • Odpowiedz
Czy jak komuś wypadnie portfel z pieniędzmi to też zabieracie dla siebie, bo "nie jest to zabronione"?

@pawel-niczyporek: esh szkoda, że Cię nie wychowali sądząc jakie bzdury wypisujesz. Zabrać legalnie portfel xD ahahahahaha


@Neaopoliti: Nie dość, że jesteś wychowany do cwaniactwa i egoizmu, to i bystry nie jesteś. Wiadomo, o co mi chodziło, a ty za wszelką cenę próbujesz mnie ośmieszyć, nawet w głupi sposób. Robisz to dlatego,
  • Odpowiedz