Wpis z mikrobloga

1.weź urlop (aż cały jeden dzień) bo stwierdzasz, że ci sie #!$%@? należy po roku zapierdzielania
2.od godziny 7 telefon #!$%@?. nie nie dzwoni tylko #!$%@?.
3. 'panie seba dzwoni z firmy #!$%@? januszex sp. z o.o. w sprawie tej oferty no wie pan tej no, hehe bo tam było zę ceny można negocjować to ponegocjujmy tam cennik w punkcie 7 co? xD'
4.'panie seba a bo ja sie do was niemoge dodzwonić, weź pan załatw'
5. 'ej seba karynka z rejestracji tutej here, a z tą firmą to jak ją ogarnać?'
6.'ej seba bo była pacjentka i sie #!$%@? o xyz co robić?' 'ej seba a gdzie jest umowa na #!$%@??'
7. ej seba, ej seba....
8. SUPER URLOP #!$%@?

i nie. nie moge wyłączyć telefonu, ob wiem, że sparaliżuje tym prace połowy januszexu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#pracbaza #gorzkiezale
jokefake - 1.weź urlop (aż cały jeden dzień) bo stwierdzasz, że ci sie #!$%@? należy ...

źródło: comment_S207UxqJwBNf6mXSuSmz38a6gXrCPE00.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i nie. nie moge wyłączyć telefonu, ob wiem, że sparaliżuje tym prace połowy januszexu.


@jokefake: dobry z ciebie niewolnik, posmagałbym cię biczem, żebyś szybciej wiosłował na galerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zasada jest prosta - nie jesteś neurochirurgiem na dyżurze, nikt nie umrze jak oddzwonisz jutro. koledzy z zachodu w moim korpo umieją korzystać z urlopu, a w Polsce?

  • Odpowiedz
@jokefake jesteś ciul bo nie zdelegowales swoich zadań na innych przed urlopem. Sam jesteś sobie winien, powinieneś powiedzieć kto cię zastępuje i przekazać mu wszystkie umowy i negocjacje. Jakbym był twoim szefem to tez bym nie dał podwyżki bo wziąłeś urlop i masz wszystko w dupie. Naucz się odpowiedzialności
  • Odpowiedz
i nie. nie moge wyłączyć telefonu, ob wiem, że sparaliżuje tym prace połowy januszexu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@jokefake:

Właśnie przez takich jak Ty, tacy normalni jak ja mają #!$%@?.
Ludzie, kiedy wreszcie zaczniemy się szanować?
  • Odpowiedz
i nie. nie moge wyłączyć telefonu, ob wiem, że sparaliżuje tym prace połowy januszexu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@jokefake: To cierp i nie marudź. Chcącemu nie dzieje się krzywda, a ty chcesz mieć włączony telefon. P.S. Januszex nie upadłby chyba, gdyby poczekał 24 godziny na rozmowę telefoniczną z Tobą.
  • Odpowiedz
@jokefake: Ty no ale pomyśl. Na #!$%@? mają ci dawać podwyżkę, jak nie dość że robisz robote. to jeszcze się boisz o firme na urlopie i nie potrafisz wyłączyć telefonu służbowego, czyli pracujesz za darmo xDDD

Urlop jest urlop i wtedy firme ma się w dupie. Jak się pali/wali to jest telefon prywatny. Ale jak nikt nie umar to dalej mam to w dupie.

  • Odpowiedz
@jokefake: u mnie w pracy osoba która idzie na urlop robi przekierowanie na stacjonarny. I nie ma że boli, musisz ogarnąć rzeczy innych pracowników. Jak kto inny ma urlop to jest walka, naprawdę. Ale jak ja mam urlop to wszystko się zwraca.
  • Odpowiedz
@jokefake: xDD Mam tak samo
Jednego dnia prezes pół żartem się pytał czy ja aby za dużo godzin nie pracuję i spółki nie naciągam (takie zwykłe heheszki, nikt nie bierze tego na poważnie), a kilka dni po, przy mojej zapowiedzianej nieobecności, już słyszałem od innego prezesa że

Wszyscy zesrani, bo telleta nie ma, a co będzie jak trzeba będzie coś z programu wydrukować na naradę xDDD
  • Odpowiedz
@jokefake ja kiedys na urlopachialem identycznie. Później zacząłem wyciszac telefon i po paru godzinach oddzwaniam jedynie do bezpośredniego przełożonego jak akurat dzwonił. Resztę mam w dupie.
  • Odpowiedz
@jokefake: Jeśli zależy Ci na podwyżce, a powinno to musisz przekonać zarząd, ale nie #!$%@? tylko czynami.
1. Wyłącz telefon na urlopie.
2. Sparaliżuj pracę firmy na czas urlopu.
3. Wróć po urlopie cały na biało.
4.76 Korwin Krul!
5. Idź
  • Odpowiedz
@jokefake: jezeli firma nie jest w stanie funkcjonowac gdy jestes na urlopie to tylko twoja wina. Twoim zadaniem jest zbudowac sobie zespol i rozdzielic obowiazki w taki sposob zeby to wszystko dzialalo bez ciebie.
  • Odpowiedz