Wpis z mikrobloga

1.weź urlop (aż cały jeden dzień) bo stwierdzasz, że ci sie #!$%@? należy po roku zapierdzielania
2.od godziny 7 telefon #!$%@?. nie nie dzwoni tylko #!$%@?.
3. 'panie seba dzwoni z firmy #!$%@? januszex sp. z o.o. w sprawie tej oferty no wie pan tej no, hehe bo tam było zę ceny można negocjować to ponegocjujmy tam cennik w punkcie 7 co? xD'
4.'panie seba a bo ja sie do was niemoge dodzwonić, weź pan załatw'
5. 'ej seba karynka z rejestracji tutej here, a z tą firmą to jak ją ogarnać?'
6.'ej seba bo była pacjentka i sie #!$%@? o xyz co robić?' 'ej seba a gdzie jest umowa na #!$%@??'
7. ej seba, ej seba....
8. SUPER URLOP #!$%@?

i nie. nie moge wyłączyć telefonu, ob wiem, że sparaliżuje tym prace połowy januszexu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#pracbaza #gorzkiezale
jokefake - 1.weź urlop (aż cały jeden dzień) bo stwierdzasz, że ci sie #!$%@? należy ...

źródło: comment_S207UxqJwBNf6mXSuSmz38a6gXrCPE00.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 65
@jokefake telefon służbowy bo jak nie to nie odbierab albo dopiero odbierz jak przełożony zadzwoni i np. Będzie chciał Cię ściągnąć z urlopu a jak nie to pokażesz im że nawet jednego dnia nie mogą sobie dac rady może wtedy poczują że podwyżka się należy?
  • Odpowiedz
@aliasef:
albo jestem mentalnym niewolnikiem, albo cholera wie, ale uważam ze korona mi z głowy nie spadnie jak ktoś zadzwoni i mu odpowiem na pytanie dot. roboty, z drugiej strony ludzie też wydają sie nie mieć totalnie rigczu i #!$%@?ą jakbym wyszedł z biura po bułki.

@adgebworthy:
noi chociażby zmniejszę tym obrotu januszexu, który lubie traktować jako w pewnym sensie coś własnego ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
i nie. nie moge wyłączyć telefonu


@jokefake: możesz. Wg wyroku sądu nie musisz mieć włączonego służbowego telefonu na urlopie.

nie widzą powodów do podniesienia mojego wynagrodzenia

po wyłączeniu telefonu zobaczą.
  • Odpowiedz
  • 15
@jokefake nie no jasne tylko co Ty z tego masz? Premię chociaż czy januszex bierze całą garścią od Ciebie a nie daje nic? Ciężko było z tym 1 dniem urlopu że przez cały rok nie brales? Ja rozumiem że można lubić swoją pracę (chciałbym w końcu taka znaleźć) i się jej poświęcać tylko czasem każdemu potrzeba wolnego żeby złapać oddech.
  • Odpowiedz
@jokefake: Ustaw komunikat na poczcie głosowej że w dniu tym i tym jesteś niedostępny z powodu urlopu i prosisz o pozostawienie wiadomości lub kontakt w późniejszym terminie i z głowy.
  • Odpowiedz
@jokefake: wycisz telefon (nie wyłączaj) i nie odbieraj. Jak ktoś się później będzie pytał dlaczego nie odbierałeś, to powiedz, że byłeś cały dzień w aquaparku albo muzeum lotnictwa (#!$%@? jego mać #pdk). Na koniec dnia oddzwoń tylko do szefa (jeśli by dzwonił) i zapytaj co chciał.
  • Odpowiedz
z jednej strony ten post a z drugiej Twoje podejscie - "korona mi z glowy nie spadnie" to sie nie dodaje. Jesli Ci przeszkadza ta sytuacja to wylacz telefon jesli nie to go odbierz.


@Zajeli_Mi_Nick: @jokefake: popieram całkowicie, albo rybki albo akwarium. Ja na twoim miejscu po którym telefonie o pierdoły bym wyłączył, jak odbierasz wszystko i pomagasz, to nie dziw się, że będą dzwonić dalej.
  • Odpowiedz
@jokefake: SAm sobie jesteś winny. Nie chcą podnieść płacy? Weź urlop na pięć dni i wyłącz telefon. Jak sobie zdadzą sprawę ile faktycznie robisz to masz jak w banku. A jeśli bedą strzelać z dupy to się zwolnij. Jak by nie było wygrywasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i nie. nie moge wyłączyć telefonu, ob wiem, że sparaliżuje tym prace połowy januszexu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a od zarządu i tak usłysze, że nie widzą powodów do podniesienia mojego wynagrodzenia xD


@jokefake: współczuję ale z takim podejściem to będziesz dostawać coraz więcej obowiązków bo jak można komuś dokręcić śrubę i nawet złotówki na to nie wydać to możesz być pewnie, że aż będziesz miał
  • Odpowiedz