@tfbeen: No tak słabo, wykop to nie elektroda (jeszcze bo z moderacją to już są na jednym poziomie) żeby cię cisnąć xD Zadałeś pytanie, to ci pomogli na wuj drążyć temat?
@tfbeen: ja wrzucilem raz kod, ktory niby pytal i date urodzenia, a potem wypisal "masz raka" i oni zastanawiali sie nad tym jak dlugi ma byc string do daty.
@MegaZU0: To ja wolę zarabiać 5k za Ctrl+C i Ctrl+V z dokumentacji i SO ale pracować po 8h (realnie 4h) dziennie, mieć wolne weekendy i życie osobiste.
@troche_Seba_troche_Kuc: na etacie też tyle pracuję, ale niektórzy mają trochę większe ambicje niż bycie klepaczem. 5k fajne jest dla kawalera, ale jak już masz rodzinę to wyjdzie Ci na styk, jak mieszkanie na kredyt to wręcz nic ci nie zostanie.
Zadałeś pytanie, to ci pomogli na wuj drążyć temat?
E
Komentarz usunięty przez autora
aeh aliath
Stoczyles sie