Wpis z mikrobloga

  • 372
1. Bądź mną xD
2. Zatrzymuje cie nieoznakowany samochód drogówki
3. Przekroczenie pow. 50 kmh, wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych (ich xD), brak sygnalizacji zmiany pasa ruchu.
4. Powiedz, że prosisz o niski mandat
5. Pan bagiet: Zobaczymy. I idzie do radiowozu.
6. Wraca, oddaje dokumenty i mówi, żeby na przyszłość jeździć rozważniej.
7. Pouczenie xD

Dzięki panie bagietman (ʘʘ)

#policja #motoryzacja #prawojazdy
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@estkt: są takie skrzyżowania, gdzie wyjeżdżając z podporządkowanej nie masz szans nie wymusić/nie zostać staranowany,, jeżeli ktoś na drodze z pierwszeństwem przekracza prędkość o 50+ km/h. Po prostu nie ma wystarczającej widoczności, by taki pojazd wypatrzyć.
Jakiś czas temu była na wykopie taka historia - imbecyl zabił chyba nawet parę osób, bo zapieprzał 120-140 przy ograniczeniu do 70km/h, droga szła łagodnym łukiem, kierowca-ofiara zaczął manewr, bo gościa jeszcze nie widział,
  • Odpowiedz
@albert107: pisał że Łódź i Włókniarzy i nie wiem czy tam przejście takie jest, ale dużo osób nadal na Aleję Jana Pawła mówi Włokniarzy (bo przez lata tak się nazywała i to ten sam ciąg jest) i tam jest takie miejsce

https://www.google.pl/maps/@51.7318431,19.4420238,3a,75y,345.95h,70.12t/data=!3m6!1e1!3m4!1sCaxdyG30ZDCZkB8Dj_QF3Q!2e0!7i13312!8i6656

Swoją drogą bardzo niebezpieczne, 3 pasy, zakręt, brak świateł. Często są wypadki
  • Odpowiedz
wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych


@qwerss: to akurat jest c-----e, mogłeś kogoś zabić
niestety, kilka takich wypadków w życiu widziałem - wielu kierowców po prostu olewa tę sprawę
  • Odpowiedz
@qwerss: Ty, niezła historia. Gratuluję, a pamiętasz jak się nazywali, albo masz np nr rejestracyjn pojazdu?
Chciałbym wiedizeć, kiedy mogę czuć się bezpiecznie

  • Odpowiedz