Wpis z mikrobloga

  • 372
1. Bądź mną xD
2. Zatrzymuje cie nieoznakowany samochód drogówki
3. Przekroczenie pow. 50 kmh, wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych (ich xD), brak sygnalizacji zmiany pasa ruchu.
4. Powiedz, że prosisz o niski mandat
5. Pan bagiet: Zobaczymy. I idzie do radiowozu.
6. Wraca, oddaje dokumenty i mówi, żeby na przyszłość jeździć rozważniej.
7. Pouczenie xD

Dzięki panie bagietman (ʘʘ)

#policja #motoryzacja #prawojazdy
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qwerss: Nigdy nie rozumiałem tej potrzeby jechania więcej niż 70-80 km/h na takich 3-pasmówkach w mieście, nawet gdy jest zupełnie pusto. Bez sensu się pakować w kłopoty i ryzykować odebraniem prawa jazdy. Wyprzedzania przed przejściem bez kierunkowskazów to nawet nie skomentuję
  • Odpowiedz
Do wszystkich buldupiących jest różnica między jechaniem ponad 100wke na 3 pasmówce a z------------m ponad 100wke w zabudowanym gdzie jest ciasno, piesi właża na ulice i jest masa domów a policjanta szanuje sam bym mu flaszke postawił w takiej sytuacji bo widać że człowiek w porządku i wie że niektóre przpisy są z d--y.
  • Odpowiedz
  • 16
@toxarz: jakiekolwiek z-----------e w mieście z przekroczeniami powyżej 20km/h nie m najmniejszego sensu. Na całości swojej trasy zaoszczędzisz przy dobrych wiatrach z 5 min. Czy warto dla 5 minut ryzykować to, że gdzieś nagle wyskoczy pieszy/rowerzysta/zwierzyna/cokolwiek?

Nie warto k---a, nie warto.
  • Odpowiedz
@qwerss: A ja tam takiego jak Ty w niedzielę sam zgłosiłem z kamerki, wyprzedzał mnie na przejściu i skrzyżowaniu i mało gościa nie rozjechał na tym przejściu. Nie szanuję.
  • Odpowiedz
@qwerss: Popełniłeś kilka wykroczeń na raz i jeszcze się chwalisz? Powinieneś chociaż wpłacić tę kasę np. na dom dziecka - tak, aby samemu pilnować sobie dyscypliny.
  • Odpowiedz
@qwerss: powinni ci w----c mandat, jak ja k---a skrecilem pod zakaz, bo mi sie nie chcialo jechac 200 metrow dalej i na rondzie zawrocic to dostalem mandat. A byla kuhrwa 4 rano i dwa samochody na drodze, moj i ich skitrany za rondem. JP na 21,37% XD
  • Odpowiedz
1. Bądź mną xD

2. Zatrzymuje cie nieoznakowany samochód drogówki
3. Przekroczenie pow. 50 kmh, wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych (ich xD), brak sygnalizacji zmiany pasa ruchu.
4. Powiedz, że prosisz o niski mandat
5. Pan bagiet: Zobaczymy. I idzie do radiowozu.
6. Wraca, oddaje dokumenty i mówi, żeby na przyszłość jeździć rozważniej.
  • Odpowiedz
  • 1
Jeżeli przejście było na 3 pasach to na 90 procent było sterowane sygnalizacja!a na takich ten przepis nie obowiązuje ( tak samo jak na skrzyżowaniach sterowanych ) wiec być może sam sobie wymysliles cześć z tych wykroczen.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@winterfresz skoro nawet policjanci uznali, że ta konkretna sytuacja nie była na tyle poważna by dawać za nią mandat, to chyba tak było. Ale widać, że wykopki są większymi ekspertami niż policja xD
  • Odpowiedz