Wpis z mikrobloga

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, świąteczne życzenia od polskich internautów dla pary homoseksualistów. Głównie są to życzenia śmierci.
Swoją drogą logika ludzi którzy wchodzą w tego typu filmy mnie poraża, w komentarzach całkiem sporo typu: "dlaczego karzecie mi to oglądać", "Weźcie to usuńcie", "Pedały !!@!@@!@", "Geje !!!!@#@!#", no chwila przecież sami w to kliknęliście xD
Większe zdjęcie: prawy otwórz na nowej karcie.
#neuropa #youtube #homoseksualizm #lgbt #rakcontent #bekazpodludzi
saakaszi - W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, świąteczne życzenia od polskich int...

źródło: comment_mDOCAspwx8Ym0YBcszeVTGGZ72jiOfto.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@kinlej: Jestem chory psychicznie bo kompletnie nie interesuje mnie co ten chłopak robi w łóżku? Ale brzydza mnie komentarze ludzi, którzy za owe łóżko, życzą mu śmierci?
  • Odpowiedz
nie rzucających się w oczy, a z drugiej takie coś robiące sobie makijaż na yt...


@Nensala: no straszna tragedia. jak on moze. wiesz ze specjalisci od make up'u kosza ladny hajs przy charakteryzacjach itp? no ale to gej, wiec jemu nie wolno. xD walnij sie w czerep, karyna.
  • Odpowiedz
no ale to gej, wiec jemu nie wolno.


@Dead_Inside: a kto powiedział, że mu nie wolno? przeszkadza mi tylko forma w jakiej to robi dlatego krytykują.

walnij sie w czerep, karyna.

i takie sformułowania świadczą o tym kim jesteś, ciężkie gimnazjum albo technikum... złościsz się że ktoś obraża tą dwójkę i stając w ich obronie obrażasz tych którzy się z toba nie zgadzają, #fucklogic #logikaniebieskichpaskow
  • Odpowiedz
@Nensala:

ale faktem jest że oglądanie takich rzeczy wzbudza moją agresję i obrzydzenie

no to nie oglądaj, ktoś ci każe?

dlatego rozumiem pojawiające się pod nim takie a nie inne komentarze.

aha, czyli życzenie śmierci chłopakowi który nagrał filmik ze swoim chłopakiem i wyzwiska są jednak spoko i zrozumiałe

Zreszta tacy ludzie jak ci dwaj stwarzają właśnie odrzucający obraz homoseksualizmu, podobnie jak ci na paradach.

ale co oni robią takiego odrzucającego
  • Odpowiedz
To tak jakby wymagać, aby kot zaczął szczekać...


@LopataDoSniegu: raczej chodzi o to, aby przyznać, że szczekający kot to nie jest normalna rzecz i nawet najpiękniej i najwdzięczniej szczekający kot jest dziwadłem.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Nie rozumiem tej nietolerancji, 21 wiek a w Polsce dalej jak w lesie. Jak można kogoś hejtować ze względu na komentarze pod filmikiem. Żenada. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kinlej: Chyba Twoja teoria ma coś z prawdy, bo jak czytam Twój komentarz i wyobrażam sobie grubego stulejarza, onanistę, który go pisał to też czuję obrzydzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Swoją drogą logika ludzi którzy wchodzą w tego typu filmy mnie poraża, w komentarzach całkiem sporo typu: "dlaczego karzecie mi to oglądać", "Weźcie to usuńcie", "Pedały !!@!@@!@", "Geje !!!!@#@!#", no chwila przecież sami w to kliknęliście xD


@saakaszi: Ten tekst zawsze mnie rozwala. Kretynizm na równi z "jak ci się nie podoba, to zrób lepiej".
Niby dlaczego ktoś kto akurat nie popiera homoseksualistów, homoseksualizmu ogólnie nie może sobie kliknąć i wyrazić
  • Odpowiedz
@rybsonk: Tak samo ja mogę zapytać. Skoro komuś to się podoba, to po co komentuje?
Ludzie komentują z różnych powodów. Żeby po prostu wyrazić swoje zdanie, żeby pokazać poparcie, lub wręcz przeciwnie, żeby wyrazić dezaprobatę. Czasem ktoś np. może czuć, że to jedyny sposób wyrażenia swojego sprzeciwu do kogoś/czegoś, bo nie ma na to innego wpływu i jedyne co może zrobić, to pokazać, że są ludzie, którzy się z tym czymś
  • Odpowiedz
@saakaszi: Gdyby wrzucili to na jakiś muzułmański portal, to sporo zachodniej lewicy nazwałoby ich prawakami i islamofobami, tak jak wtedy gdy robiono paradę równości w muzułmańskiej dzielnicy XDDDD
  • Odpowiedz