Wpis z mikrobloga

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, świąteczne życzenia od polskich internautów dla pary homoseksualistów. Głównie są to życzenia śmierci.
Swoją drogą logika ludzi którzy wchodzą w tego typu filmy mnie poraża, w komentarzach całkiem sporo typu: "dlaczego karzecie mi to oglądać", "Weźcie to usuńcie", "Pedały !!@!@@!@", "Geje !!!!@#@!#", no chwila przecież sami w to kliknęliście xD
Większe zdjęcie: prawy otwórz na nowej karcie.
#neuropa #youtube #homoseksualizm #lgbt #rakcontent #bekazpodludzi
saakaszi - W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, świąteczne życzenia od polskich int...

źródło: comment_mDOCAspwx8Ym0YBcszeVTGGZ72jiOfto.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@saakaszi: dla testu miałam go kiedyś w subskrypcjach. tak 2h po dodaniu nowego filmiku - praktycznie same plusy, trochę minusów, tak raczej standardowo, same miłe, a przynajmniej obiektywne rzeczy w komentarzach. po jakimś dniu - fala minusów i gównianych komentarzy bo się sępy zleciały żeby trochę pohejtować. porażka
  • Odpowiedz
@saakaszi: to jest właśnie ten cebulacki zamordyzm, prześladowanie drugiego człowieka, bo jest jaki jest, dzisiaj geje, jutro grubasy, pojutrze rudzi. Nie masz co robić ze swoim życiem? Niszcz je innym.
  • Odpowiedz
@ajuto00: "Nie masz co robić ze swoim życiem? Niszcz je innym."
Powiedz mi tylko jedno, po co heteroseksualny osobnik walczy z homoseksualnym?
Przecież to nie ma sensu...
Oczekuje jego nawrócenia?
To tak jakby wymagać, aby kot zaczął szczekać...
  • Odpowiedz
to na 99% jakiś eksperyment w stylu Żarko


@pietrek16: Nie, to zwyczajny chłopak, którego hobby to sztuka makijażu i charakteryzacji, więc robi o tym filmiki (tutoriale itp.). Robi też filmiki ze swoimi przyjaciółmi, rodziną i chłopakiem, co robi tysiące innych osób na YouTube. Miał szczęście, że jego rodzice wyjechali do Niemiec kiedy był dzieckiem, więc żyje w bardziej zdrowym i przyjaznym środowisku.
  • Odpowiedz
@ajuto00: cały internet w niewybredny sposób szydzi z grubasów, rudych i głupich (mają na nich nawet specjalne określenia jak podludzie)( ͡° ʖ̯ ͡°) a jak postawisz w złym świetle homoseksualistę to od razu halo prokuratura? proszę przyjechać na facebooka
  • Odpowiedz
@saakaszi:
Odruch wstrętu wobec praktyk homoseksualnych jest naturalnym odruchem obronnym organizmu. Natura ostrzega w ten sposób danego osobnika aby nie praktykował czynności nie dających żadnych szans na dokonanie prawidłowego aktu prowadzącego do przedłużenia gatunku. Krótko mówiąc natura mówi: nie próbuj aktów seksualnych z osobnikiem tej samej płci bo to biologicznie bez sensu. Natura ostrzega nas przed tym budząc odruch wymiotów i obrzydzenia. To samo np. przy próbie spożywania bezwartościowego odżywczo kału.
  • Odpowiedz