Wpis z mikrobloga

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, świąteczne życzenia od polskich internautów dla pary homoseksualistów. Głównie są to życzenia śmierci.
Swoją drogą logika ludzi którzy wchodzą w tego typu filmy mnie poraża, w komentarzach całkiem sporo typu: "dlaczego karzecie mi to oglądać", "Weźcie to usuńcie", "Pedały !!@!@@!@", "Geje !!!!@#@!#", no chwila przecież sami w to kliknęliście xD
Większe zdjęcie: prawy otwórz na nowej karcie.
#neuropa #youtube #homoseksualizm #lgbt #rakcontent #bekazpodludzi
Pobierz saakaszi - W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, świąteczne życzenia od polskich int...
źródło: comment_mDOCAspwx8Ym0YBcszeVTGGZ72jiOfto.jpg
  • 69
W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, świąteczne życzenia od polskich internautów dla pary homoseksualistów.


@saakaszi: @Vender: @ajuto00:
Napisałeś to tak że sugerujesz, że w Polsce większość ludzi to katolicy XD Albo że święta wszyscy obchodzą. A gdybyś ich zapytał czy są wierzący to pewnie by odpisali "chyba cie #!$%@?ło".
@Nensala mają prawo wrzucać co im się podoba, nikogo to nie krzywdzi i nie łamie prawa w przeciwieństwie do tych wulgarnych komentarzy biedy umysłowej.
@Nensala Czy ty umiesz czytać? Nie można nikomu życzyć śmierci, bo to jest niezgodne z prawem i sama możliwość komentowania nie powoduje, że można pisać co się chce. Nie można zabijać ludzi, ale to, że możesz wziąć nóż i komuś go wbić w szyję nie powoduje, że to się nagle staje legalne. Dodatkowo twoje bronienie takiej postawy jest żałosne. Ile ty masz lat, 10?
@j4ace: nie mam 10 lat i nie uważam, że życzenie komuś śmierci jest dobre, ale faktem jest że oglądanie takich rzeczy wzbudza moją agresję i obrzydzenie dlatego rozumiem pojawiające się pod nim takie a nie inne komentarze. Zreszta tacy ludzie jak ci dwaj stwarzają właśnie odrzucający obraz homoseksualizmu, podobnie jak ci na paradach. Czyli z jednej strony mamy normalnych homoseksualistów, nie rzucających się w oczy, a z drugiej takie coś robiące