Wpis z mikrobloga

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, świąteczne życzenia od polskich internautów dla pary homoseksualistów. Głównie są to życzenia śmierci.
Swoją drogą logika ludzi którzy wchodzą w tego typu filmy mnie poraża, w komentarzach całkiem sporo typu: "dlaczego karzecie mi to oglądać", "Weźcie to usuńcie", "Pedały !!@!@@!@", "Geje !!!!@#@!#", no chwila przecież sami w to kliknęliście xD
Większe zdjęcie: prawy otwórz na nowej karcie.
#neuropa #youtube #homoseksualizm #lgbt #rakcontent #bekazpodludzi
saakaszi - W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, świąteczne życzenia od polskich int...

źródło: comment_mDOCAspwx8Ym0YBcszeVTGGZ72jiOfto.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@saakaszi: heh ciezko mi stwierdzic czy to jest bezstronny hejt - oni sa jednak mega #!$%@? a hejt tlumacza pederastofilia a to nie prawda ze ktos sie ich boi - raczej ludzie w nerwach z frustracji im chca dosrac
  • Odpowiedz
Aż obejrzałem ten filmik,nie rozumiem skąd w komentujących tyle nienawiści-nie było tam niczego co mogłoby wywołać obrzydzenie,wrecz przeciwnie-film był bardzo pozytywny i uśmiechnąłem się kilka razy.Może kiedyś dorosną i poczują zażenowanie jak przypomną sobie swoje poglądy z gimnazjum.Gorzej,jeśli będą dorośli,założą rodziny i będą wmawiać dzieciom,że nietolerancja jest czymś dobrym(znam takich sporo niestety).
  • Odpowiedz