Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 9

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #pytanie
#modernfamily #kryminalni
źródło: comment_6cXtctPYTci9ejtn7e6gRlGYbrasbNR0.jpg

WYBIERZ NAJLEPSZY SERIAL

  • Współczesna rodzina (2009) Modern Family 37.9% (802)
  • Kryminalni (2004) 62.1% (1314)

Oddanych głosów: 2116

  • 38
@Matt_888 czy na końcu będzie coś w stylu listy kolejności wg głosów dla wszystkich seriali? Chciałbym wiedzieć na których miejscach będą niektóre twory
@tumalgo Trzeba dać szansę serialom komediowym i zobaczyć jak daleko zajdą. Na koniec pewnie i tak będą o najwyższe lokaty walczyły seriale o poważniejszym tonie. Teraz działa losowość, jeśli mamy wybrać tylko jeden najlepszy serial, to komedie z dramatami muszą się tak czy owak spotkać prędzej czy później :)
@Matt_888: @tumalgo: I nie zdziwiłbym się jakby Niania Frania wygrała, bo jak ktoś widzi znajomy polski tytuł którego widział chociaż 1 albo 2 odcinki a inny serial o którego istnieniu nie ma pojęcia to wątpię żeby nie zagłosował, tylko głosuję i mamy taki wynik jak wyżej. Proponuję 3 opcję, coś w stylu - nie znam obydwóch seriali i nie jestem w stanie ich porównać, ale z drugiej strony tutaj nie
@Matt_888: Myślę, że jak już robisz głosowanie na taką skalę to powinieneś posortować te seriale przynajmniej po gatunkach. a nie jak leci. No bo co to za głosowanie, jak masz porównać serial kryminalny z sitcomem, kostiumowy z thrillerem... To jak wybór między barszczem a pierogami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Matt_888: domyśliłem się ale mimo wszystko jest to serial godny wzięcia udziału w takiej bitwie mimo tego, iż pierwszy rok jego emisji był przed 2000r :) Nie mniej jednak gratuluję pomysłu. Jestem tutaj pierwszy raz i chętnie się pobawię. Pozdrawiam