Wpis z mikrobloga

Jest mi smutno bardzo i jeszcze bardziej przykro. Pozyczylam komus sukienke ktora mialam jako przedszkolalak na balu przebierancow, a osoba ta stwierdzila ze jej nie ma i ogolnie ma w dupie co sie z nia stalo jak ja miala, a poza tym to sie poprula i tak by nic z niej nie bylo. Sukienka byla szyta przez moja mame. Miala bufki. Blyszczacy material i byla do ziemi. Sukienka ksieżniczki. Szczyt marzen.
Dlugi okres czasu scigalam te odobe o oddanie tej rzeczy. Bez odzwu. W koncu wczoraj osoba mi odpisala ze jej nie ma, byla popruta itp. Grzecznie poprosilam dzis rano zeby poszukala i mi oddala popruta bo jest dla mnie cenna. Osoba stwierdziła ze mam do niej nie pisac oraz ze ja jestem klotliwa. Kumacie to? Chcesz odzyskac swoja wlasnac a dostajesz jeszcze atak na siebie. Takze niech moj przyklad bedzie dla Was nauczka zeby nic nie pozyczac bo pozniej jeszcze was w obraza i poniza. Zaraz napiszecie ze sama sobie jestem winna moglam nie pozyczac, ale serio mam zakladac że kazdy jest swinia. #feels #smutno #logikarozowychpaskow #rudzisawredni #zalesie
  • 129
  • Odpowiedz
@agnea: i kolejna osoba uczy sie "hard way" ze nigdy sie nikomu nie pożycza czegoś co lubisz, pożyczyć to można długopis. I to nie zawsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@agnea: Życie mnie nauczyło że ludzie są bezczelni i w dupie mają czyjąś własność. Dlatego nigdy nikomu nic nie pożyczam, nawet jeśli się na mnie obrażą.
  • Odpowiedz
Zaraz napiszecie ze sama sobie jestem winna moglam nie pozyczac,


dobry zwyczaj, nie pożyczaj

ale serio mam zakladac że kazdy jest swinia.


yyy... tak?
wolę się zaskoczyć pozytywnie niż negatywnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@agnea:
  • Odpowiedz
@agnea: Pożyczyłem pieniądze przyjacielowi. Cieszył się, że go poratowałem w potrzebie, naprawił auto i mógł śmigać do pracy. Czekałem i czekałem gdyż sądziłem, że sam mnie poinformuje o orientacyjnym terminie zwrotu pożyczki. Czekałem rok i nic. Przy okazji zapytałem się jak tam jego sytuacja itp. Spoko, spoko odpowiedział. Czułem, że unika tematu. Jak mówi stare chińskie przysłowie: Pożyczasz i wydajesz cudze pieniądze a oddajesz swoje.
  • Odpowiedz