Wpis z mikrobloga

Mireczki, zdecydowałem się pierwszy raz opublikować jakąś prostą aplikację (appka do drzemek) w Google Play ().
Uczę się od jakiegoś czasu programować na Androida i stwierdziłem, że trzeba by jakoś zweryfikować
postępy, a najlepszą weryfikacją jest wiadro pomyj od niezadowolonych użytkowników (i tych co nimi nie zostali). Projekt całkowicie hobbystyczny, kodzone wieczorami po zajęciach (#studbaza). Poza tym chciałem zobaczyć
jak przebiega cały proces publikacji aplikacji, czy też integracja z Google Firebase.
Jeżeli ktoś z Was chciałby ją sprawdzić i wyrazić swoją opinię, byłbym bardzo wdzięczny!

Link do Google Play

Zaimplementowane są niewielkie reklamy, ale zarobki przychodzą tylko za kliknięcia (16 gr za jedno?).
Jeśli ktoś z Was ma jakieś pytania, albo po prostu jest ciekawy czegoś związanego z tą tematyką to mogę
spróbować odpowiedzieć ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pozdrawiam!

#nocnazmiana #programowanie #naukaprogramowania #android #java #15knamiesiac #informatyka
#reklama
  • 7
@pimbdziaula_dyfuzyjna: Każdy od czegoś zaczynał :) Gdyby wszyscy zakładali, że jakiejś rzeczy nie opłaca się robić, to wiele osób nie zaszłoby tam gdzie znajduje się dzisiaj. Jednak przede wszystkim - co się nauczysz to Twoje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)