Wpis z mikrobloga

@etui64: A powiedz k---a co zrobili dobrego dla Polski słucham? Ich demonstracje sa robione w 10 min, jeszcze w żadnym wywiadzie nie usłyszałem po co oni tam wyszli, oprócz tego że bronią demokracji (cokolwiek to znaczy) oraz to że PiS to zło. Wow super, naprawcie polske.
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje:
Ok, a teraz spójrz obiektywnie( jeśli potrafisz), co dobrego zrobił dla Polski PiS? I nie mów o 500+...
I jeszcze jedno: to że ktoś widzi grandę jaką urządza w tym kraju PiS nie czyni go automatycznie wielbicielem kodziarzy
  • Odpowiedz
@etui64: To Ty stwierdziłeś, że jestem slepym bezmozgiem, bo krytykuje KOD. Nadal mi nie odpowiedziałes, jaki program wyborczy ma KOD? Wszystko byłoby dobrze gdyby nie ten idiota Petru, PiS za każdym razem udowadnia, ze ma go w dupie i będzie robil coś chciał. Nie podoba mi się wszystko co robi PiS, 500 plus to dla mnie najgorsza rzecz, ale gdyby nie ten chaos jaki wprowadził Petru tylko od samego początku
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje:
Rzecz w tym ze obecna sytuacja zmusza do robienia desperackich kroków. Lepiej robić cokolwiek niż nie robić nic bo to jeszcze bardziej ( o ile to w ogóle możliwe ) rozzuchwala pisowskiego kacyka, który chce w kraju wprowadzić reżim jednej i nieomylnej władzy.

  • Odpowiedz