Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje: PiS robi co chce od początku, plan Kaczynskiego jest realizowany i nie przejmuje się protestami. Nie wiem co rozumiesz przez prowokowanie, rolą opozycji w demokratycznym panstwie nie jest siedzenie cicho i pilnowanie, aby nie podpasc rządowi. Jeżeli łamane są pewne prawa i standardy, trzeba to mówić głośno. Też nie podoba mi się do konca kod, ani po ani nowoczesna nie przekonują mnie, ale akurat w tym momencie lepsza taka opozycja
@tomekwykopuje Napisałeś że to wina opozycji. Że działania PiSu są powodowane przez złą opozycję. Piszesz że kod prowokuje PiS więc karakan zmienia wszystko nie patrząc na konsekwencje. W sumie to przyznałeś że PiS niszczy bezmyślnie Polskę i do tego jeszcze zrzuciłeś winę na opozycję. Brawo. Widać dużo oglądania TVPis dało efekty. Goebbels byłby dumny.
@ZgnilyKefir: Widziałeś te nagrania? W którym momencie ktoś to potwierdził? Ta posłanka zapytała nikt nic nie odpowiedział, a ona zaczela krzyczec ze mają potwierdzenie. To było żałosne. Drzwi główne byly otwarte oni poszli tam gdzie stała straż.