Wpis z mikrobloga

Wybory do sejmu raz na 4 lata - zniosę.

Wojna domowa, bo opozycji "demokratycznej" nie podobają się wyniki ostatnich wyborów, i chce robić przewrót polityczny siłą już ledwo rok po wynikach poprzednich wyborów - jakie by te wyniki nie były - nie życzę sobie. Demokracja polega na tym, że nie ma przewrotów i okupowania sejmu, kładzenia się parkingu sejmowym żeby inni posłowie nie mogli wyjechać, czy blokowania obrad demokratycznie wyłonionej władzy... I właśnie wcale nie chodzi o to, czy to jest "nasza" czy nie "nasza" partia, ale o to, że jest demokracja i rządzi ten, kto wygrywa cholerne wybory. Co jest w tym takie skomplikowane?

#sejm #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axiss: @slayboos: Nie robicie na nikim specjalnego wrażenia tymi nieładnymi odzywkami.

Wasza partia przegrała wybory i dlatego nie jest u władzy. A robienie teatrzyku o to, że poseł opozycji został wyposażony z sali, bo był uprzejmy blokować przebieg obrad jest śmieszne. Demokracja i jej poszanowanie wymaga by nikt nie blokował prac Sejmu tylko dlatego, że przegrał wybory i nie szanuje decyzji Polaków.
  • Odpowiedz
k zrobią co chcą a opozycja ma nic do gadania, standardowa gadka że oni są be a PiS jest cacy

Opozycja powiedziała że PiS łamie prawo i też właściwie standardowa gadka że oni są cacy a PiS jest be

Posłowie dostali SMS-y a na tablicy pojawi


@Falcon: Ciekawe jak będziesz gadać jak PIS uderzy w Ciebie i Twoją rodzinę. Jak zmiany dotkną Ciebie.
  • Odpowiedz
@nophp: Przykro mi że względu na Twoją sytuację. Nie jest Twoją winą, co ktoś inny robił kilkadziesiąt lat temu, ale społeczeństwo nie musi utrzymywać szczególnie wysokich emerytur dla osób działających onegdaj przeciw interesowi kraju.

Nie jest to zgodne ani z kapitalizmem ani ze sprawiedliwością społeczną.
  • Odpowiedz
@Falcon: Panie Kochany! Przecież gdybyśmy tak wywalali każdego który coś odwali na mównicy to chyba nikt by głosu nie zabierał... w sumie to nawet byłbym za, bo dość mam cyrkowania, ale jakieś mam dziwne przeczucie że gdybyśmy wprowadzili taki rygor to obowiązywałby tylko opozycję.
  • Odpowiedz
@Falcon: No na pewno tak jest jak mówisz, przecież wszystkie OPINIOTWÓRCZE media tj. W Sieci, Do Rzeczy, Wiadomości TVP ("Próba przewrotu w sejmie") tak mówią, to na pewno masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak 27 rok żyje w tym kraju (z małymi przerwami) to takiej prorządowej propagandy jak teraz nie widziałem..
  • Odpowiedz
@Kenteris: chyba żyliśmy w innej polsce.

Jak PO wybrało więcej sędziów, PiS protestował - jednak wtedy reżimowa POTV tego w ogóle nie pokazywało.

Piętnowaliśmy najdrobniejsze przywary


Jakoś tego nikt nie piętnował.
  • Odpowiedz