Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę jak można być wyższym niż 190cm xD Przecież to kalectwo kłopot z utrzymaniem normalnej sylwetki, albo szkieletory, skinnyfaty, albo upasione knury z #!$%@? stawami co w wieku 35 lat będą chodzić o kulach xD Schylać się musisz żeby do sklepu wejść, tylko w sumie po co tam pójdziesz jak nic nie kupisz bo ubrania musisz samemu szyć z plandeki od stara a w samochodzie głowę wystawiasz przez szyberdach jak pies xD Wysoki jak brzoza głupi jak koza xD
#gownowpis
ryhu - Ja #!$%@?ę jak można być wyższym niż 190cm xD Przecież to kalectwo kłopot z ut...

źródło: comment_Fa1L0PWs2jU60j6Nb0n0i1Ezmki65YQj.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
Mam 183 cm i szczerze współczuję facetom z wzrostem w okolicach 170 cm. Sam czuję się jako średniak a nierzadko jak kurdupel w komunikacji miejskiej a co dopiero z 1,7 :(


@stanley___: ja mam 163 cm xD co powiesz o tym
  • Odpowiedz
@ryhu: no 195 here, najlepiej jest jak się wchodzi do jakichś klubów wszystkie karakany głowy w dół i tylko #!$%@? po kątach żeby koło mnie nie stać, a ja niczym kowboj rozglądam się jak John Wayne i moge wybrać każdego różowego bez wzgledu czy jest na szczudłach,szpilkach czy tam cokolwiek. łokciami przechadzając uderzem ich nosy krocząc po najlepszy towar ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeb** karłów prądem
  • Odpowiedz
Wiem, że to zarzutka ale odpowiem dla potomnych :) Mam 203cm.


@Edisonof: 201 cm here. Odpowiadałem anegdotycznie powyżej zakładając tak samo. Dla uproszczenia mówię, że mam 200 cm, bo rano potrafię mieć 201, a wieczorem po całym dniu chodzenia nawet 198 cm. To poprzez tkankę miękką pomiędzy kręgami, która przez dzień się spłaszcza (z wiekiem także). Różnica jest na tyle znacząca, że gdy po ciężkim dniu wracam wieczorem do domu autem, a rano znowu gdzieś jadę, to muszę poprawić wewnętrzne lusterko :)

Czego OP nie wie, a ja wiem i Ty też powinieneś, to to, jak my z takim wzrostem zwracamy na siebie uwagę. Wszędzie wszyscy nas kojarzą chociażby z widzenia, czy to na uczelni, czy w pracy, czy w barach, dyskotekach i clubach, rzucamy się po prostu w oczy, także w
  • Odpowiedz
@Mordeusz: W dowodzie mam 202 i tak waha się kilka cm :) Raz na pół roku się zmierzę i jest zaskoczenie że akurat tyle :) Co do zwracania uwagi oczywiście jesteśmy przyzwyczajeni że dużo ludzi się na nas patrzy, ostatnio szedłem z koleżanką i ona na to uwagę zwracała, że się ktoś na mnie patrzy ja już tego nie zauważam no chyba że idzie jakiś dwumetrowiec to wtedy też się
  • Odpowiedz
Co do pytania o wzrost mnie ono niestety irytuje, w kolejce ktoś "czy mogę panu zadać pytanie?" już wiem, że będzie o wzrostu, już mam zły humor i mówię nie :/


@Edisonof: E tam, wyluzuj :) Na takie pytanie "to ile ma pan wzrostu?" ja odpowiadam "200 cm, a pan/pani?" i wtedy dopiero się orientują, że coś poszło nie tak, a ja mam trochę ubawu. A jak ktoś wprost mówi "ale jest pan wysoki" to odpowiadam "ale jest pan spostrzegawczy!" :)

Ile
Mordeusz - > Co do pytania o wzrost mnie ono niestety irytuje, w kolejce ktoś "czy mo...

źródło: comment_0yg0LsCd0SEwVW8XmfFFnJcwY1GDEV2r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mordeusz: > ja odpowiadam "200 cm, a pan/pani?"

Tyle lat żyje i pierwszy raz słyszę o takim patencie. Ogólnie na pierwszy kontakt mam oschły charakter i dlatego tak reaguję.
Dzięki :) następnym razem to zastosuje.

Więcej niż Ty niestety. Mam posturę podobną jak Big Show i ludzie kłamią mi, że przy takim wzroście nadwaga nie przeszkadza
  • Odpowiedz
@Daqnny: @ryhu: @Daqnny: @Mordeusz: @Edisonof: @jurgenklopp: 198/199 cm here, 18 lat, mam problemy z kręgosłupem, w sensie, że boli - od za długiego siedzenia/stania, ale postawa już jest w porządku. Ubrania spokojnie mogę sobie kupować - koszule XL - czasem za krótki rękaw, ale nie przeszkadza, spodnie też - w normalnych sklepach. Jedyne co, to garnitur był robiony na miarę,
  • Odpowiedz
Tyle lat żyje i pierwszy raz słyszę o takim patencie. Ogólnie na pierwszy kontakt mam oschły charakter i dlatego tak reaguję.

Dzięki :) następnym razem to zastosuje.


@Edisonof: Zapraszam do naszej grupy, wielu ciekawych ludzi, różnorakie patenty na różne zachowania. Z amerykańskim zacięciem, ale jest tam też wielu Europejczyków: https://www.reddit.com/r/tall/
  • Odpowiedz
no i dziewczyny trzeba też szukać wysokiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@vezer: Można, ale wcale nie trzeba :) Za to średniego wzrostu i niskie same się pchają :) A to że oboje czasem kark boli po całowaniu się, to da się przeżyć :)
  • Odpowiedz