Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę jak można być wyższym niż 190cm xD Przecież to kalectwo kłopot z utrzymaniem normalnej sylwetki, albo szkieletory, skinnyfaty, albo upasione knury z #!$%@? stawami co w wieku 35 lat będą chodzić o kulach xD Schylać się musisz żeby do sklepu wejść, tylko w sumie po co tam pójdziesz jak nic nie kupisz bo ubrania musisz samemu szyć z plandeki od stara a w samochodzie głowę wystawiasz przez szyberdach jak pies xD Wysoki jak brzoza głupi jak koza xD
#gownowpis
ryhu - Ja #!$%@?ę jak można być wyższym niż 190cm xD Przecież to kalectwo kłopot z ut...

źródło: comment_Fa1L0PWs2jU60j6Nb0n0i1Ezmki65YQj.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
Niezłe niektórzy maja kompleksy. I Ci co maja 160, 170 i Ci co maja 180, 190.

Chwalenie sie, ze jest sie wysokim. Czyli czymś na co nie zapracowales tylko to "dostałeś" jest słabe. Jak z każda inna rzeczą nabyta.

A drudzy sie przejmują tym, ze tamci się chwalą.
  • Odpowiedz
193 cm here i mam podobne doświadczenia z wypadow do klubów, jak wasze. Myślicie, że to przez sam wzrost, czy ogólną zajebistość? ;)


@zasadzka01: Cały szereg czynników. Jakby Quasimodo miał 200 cm wzrostu, żadna by nie podeszła. Z drugiej strony po alko mi się gadulec włącza i potrafię bajerować, ale nie tylko, fajnie mi się wtedy też gada z kumplami. Trudno mi powiedzieć, czy gdybym miał powiedzmy 185 cm wzrostu jak
  • Odpowiedz
Chwalenie sie, ze jest sie wysokim. Czyli czymś na co nie zapracowales tylko to "dostałeś" jest słabe. Jak z każda inna rzeczą nabyta.


@s87: Ciekawość, piszesz także o mnie? Mnie się wydaje, że ja się nie chwalę tutaj wzrostem (tutaj i w ogóle), tylko po prostu zauważam korzyści z jego posiadania.

Pracuję zdalnie jako informatyk i w tej pracy wzrost wręcz przeszkadza, dodatkowo prawie żaden z moich aktualnych klientów nie widział
  • Odpowiedz
jak Ty ten temat poważnie traktujesz to ja nawet nie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ryhu: No chyba żartujesz, dopóki nie zacząłem odpowiadać na poważne komentarze, gdy #!$%@?łem Gortatem, nie traktowałem tematu poważnie, ale gdy pojawiły się poważne komentarze, zacząłem na nie odpisywać poważnie :) No i jestem ciekawy teraz tego zarzutu niskiego mirka, że niby wszyscy wysocy się tutaj - nomen omen - wywyższają.

Dosrałeś ludziom wysokim i
  • Odpowiedz
@Mordeusz: z tym dosraniem to nie przesadzajmy, chociaż jestem całkiem dumny i z obrazka i odzewu( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
z tym dosraniem to nie przesadzajmy


@ryhu: No kurde jak nie przesadzajmy, jak #!$%@?łeś bzdurami każdemu bardzo wysokiemu człowiekowi. Ja się zorientowałem, że to bait, mój tata ma 192 cm wzrostu i wiedzie komfortowe życie po 70-tce, ale nie każdy jest zorientowany w internetowych baitach. Dostałeś serię plusów głównie od zakompleksionych karłów i w porządku, ale możesz wiedzieć, że życie mając wzrost 200 cm potrafi być jeszcze bardziej ekscytujące niż mając
  • Odpowiedz