Wpis z mikrobloga

Miałem pójść wczoraj do fryzjera. I tak 13:10 wchodzę do jednego fryzjera a tam w #!$%@? ludzi. I jakaś typiara do mnie "pan umówiony" ja że "nie" a ona na to "to #!$%@?, do 14 czynne, nie zdążymy". No dobra piwiedziedziałem "szkoda wtedy..." i wyszedłem. Niedaleko był drugi fryzjer więc wchodzę jest tak 13:20 już i tak stoję jakaś typiara na mnie patrzy "tak?" a ja że "czt męski fryzjer też tutaj jest?" a ona że "jest ale #!$%@? bo o 14 zamykamy" a ja na to "no coż..." i poszedłem do domu #!$%@? bo naprawdę #!$%@? muszę się ostrzyc! ##!$%@? #wlosy #fryzjer #fryzura #modameska #przegryw #brzydkafryzura #menel #hipis #skandal #takbylo #historia #niewiemjaktootagowac #patologia #pokazmorde
blekitny_orzel - Miałem pójść wczoraj do fryzjera. I tak 13:10 wchodzę do jednego fry...

źródło: comment_dF7g7ygLjAkrBja8hG6y3qqzNM0w6tPH.jpg

Pobierz
  • 36
@StarsThief: eh wiesz, to trochę bardziej jest złożone. W sensie ja czuję że ludzi u mnie w robocie to #!$%@? już, że mam włosy jak bezdomny McGuyver. I ja chciałbym się ostrzyc i w ogóle ale zarazem bawi mnie ich #!$%@? jakieś, że wyglądam jak lump/