Wpis z mikrobloga

@mehe: No i co w tym złego? Podłoga pewnie u-----a, więc kładzie obok, zapewne wystarczyłoby zapytać czy zrobi cie miejsce ale jesteś j-----m piwniczanem który się boi do ludzi odezwać XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JakisGlupiKon

Ja akurat nie mam potrzeby usiąść. Ale stoją starsze osoby w pobliżu.

Jakbym jednakowoż miał, to dałbym jej szansę, ogłaszając, że siadam. Jak nie zabierze, to siadam. :P (Oby nie miała wewnątrz gwoździ, czy coś.)
  • Odpowiedz
To i tak nadal jest mniej oburzające niż fakt, ze niepelnosprawni (chodzi mi o osoby poruszające się na wozkach) mają zawsze gwarantowane miejsca siedzące i dodatkowo
ulgi na bilety. Gdzie jest sprawiedliwość?
  • Odpowiedz
@mehe Zajebiście. Ciekawe jakby tobie ktoś zrobił zdjęcie i wrzucił na wykopa bo akurat położyłeś torbę na siedzeniu obok. Oczywiście na c---a się spytać.
"Przepraszam, można tu usiąść."
Lepiej cyknąć zdjęcie. Zawsze jakaś atencja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@mehe:

Podludziem to jestes tutaj ty, przegrywie. Jak sa inne miejsca wolne i nikt sie nie upomina, to dlaczego ma tam torby nie trzymać?
  • Odpowiedz
jak jeszcze jezdzilem komunikacja miejska to tez trzymalem plecak na miejscu obok jezeli bylo wolne. Jezeli ktos sie zblizal to przekladalem na kolana i nikt nie buldupil. w-------o mnie te fotki z przyczajki
  • Odpowiedz
(chodzi mi o osoby poruszające się na wozkach) mają zawsze gwarantowane miejsca siedzące


@Lilitu: No jak przyniesiesz ze sobą krzesło to też będziesz miała miejsce siedzące. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz