Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
zrobiłem fejkowe konto na #badoo #tinder
już wiem jak się czują przystojni goście na tych apkach, masakra ;o
w ciągu 15 min, mam jakieś 30 dopasowań, jedną zgodę na spotkanie wyłącznie w celach seksu ( zapytałem bezpośrednio na początku rozmowy) i 2 zdjęcia cycków. zrobię aktualizację wpisu za jakieś 2-3 dni, może wkleję screena z cykami ( ͡° ͜ʖ ͡°) #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedyna różnica między facetami jest taka że f większość facetów przez tinder umówi się na seksy z każdą 5/6+ chętną
a kobieta jedynie 8+. Może kiedyś kobiety się ogarną i każdy będzie zadowolony ;d
  • Odpowiedz
@toxarz: Ale z czym się mają ogarniać? Jakbyś miał do wyboru 5/10 i 8/10 to też byś wybrał tę ładniejszą. Skoro mogą sobie na to pozwolić, to nie widzę problemu. Dlaczego jakakolwiek dziewczyna ma się przejmować niewyżyciem seksualnym zgrai stulej?
  • Odpowiedz
@Jainapl: mam swoje 11/10 i tego się trzymam :D
Bardziej chodzi mi o to że generalizując oczywiście facet 1-7 skusi się na wszystko i zawsze od 5/6+ zaś kobiety które same są 6/7 nie wezmą 5/6/7 tylko będą czekać nawet i parę miesięcy/lat aż się trafi ciasteczko.
Dodatkowo zestaw sobie to że kobieta by stać się parę oczek wyżej wystarczy że się ubierze/pomaluje a facet ma masę innych rzeczy. Narzekam
  • Odpowiedz
dokładnie, nie ma to jak przenikliwość Mirków, którzy przeprowadzają jakieś niby "eksperymenty" (a tak na prawdę nie mają co chyba z sobą zrobić) dochodząc do oczywistych wniosków. Czekam aż ktoś zje g---o i napisze, że było niedobre. Szerloki.


@Darka89: dla mnie nieoczywistym było, że brzydki facet na tinderze ma takie same powodzenia jak przeciętny.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: @arctickey

Ciekawsze byłoby info czy jak się jest przystojnym w c--j to panny same piszą czy jednak też trzeba podrywać ;)


Ja jestem 7/10 podobno i sam też tak się oceniaml i piszo same. I na sexy tez.
  • Odpowiedz