Wpis z mikrobloga

Streszczenie całej akcji
1. Załóż kanał na YT, masz doświadczenie w memach bo siedziałaś na chanach :))
2. Rób "śmieszne" filmiki, zgarniaj poklask od równych sobie uczuciopedystów
3. Wstaw film jak wejść na forum, na którym to forum nie mówi się jak wejść. Będzie bk xdddd
4. Hehe lamusy wstawiłam filmik i nic nie mogą zrobić
5. Kogo by tu jeszcze #!$%@?ć hmmm wstawie film z odwróconą flagą polski
6. Halo internety policja proszę o pomoc prowokowałam i teraz potrzebuję pomocy :<<<<<<<
7. ?!??!!!
8. BRAK PROFITU

@Mohiro: Zachowujesz się jak taki ratlerek co najpierw skacze do gardła dobermanowi, a potem #!$%@? za nogawkę właściciela aby nie dostać #!$%@?.

Wybijania szyby nie popieram, aczkolwiek spodziewałem się podobnego obrotu spraw. Można było to wywnioskować po tym że twój #rakcontent w końcu kogoś #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bazyliszek #polskiyoutube
  • 36
@ButtHurtAlert: Ja się nauczyłem, że jak się wbija kij w mrowisko, to się przyjmuje konsekwencje a nie zaraz robi z siebie ofiarę ala #kastratcontent. Ale co innego, jakby zemsta czanów była przygotowana ze smakiem w roli nieszkodliwego trollingu, a co innego być #!$%@?ą życiową z bardzo "ważną misją" przecież, rzucać kamieniami w okno domu, grozić pobiciem, gwałtem czy innym oblaniem kwasu.
@ButtHurtAlert: Zresztą nawet polskie czany czasem było stać na inteligentny i wyrafinowany trolling, który dawał sporą nauczkę, a nie takie dno, co to się porobiło dzisiaj xD Bo sam mówiłem wielokrotnie, że sama sprowokowała czany, to ludzie przekręcali to na opinię, jakobym twierdził, że jej się należało. Należała to się nauczka, która raczej nie miała polegać na sięgnięciu takiego dna i #!$%@? umysłowego xD
@ButtHurtAlert: nie, ale podbicie do dresa w jej sytuacji to byłoby promowanie materiału na czanach, albo zmuszanie kogokolwiek do oglądania. Mało to youtuberów? Mało filmów o tym jak wchodzić na czany? Nie, to jest tajemnica poliszynela, a tylko dlatego, że laska i łatwa do wystalkowania to się dzieciaki podjarały.

O sprawie żartowania z flagi to juz w ogóle szkoda gadać - jak kogoś to obraża na tyle by poza zaprzestaniem oglądania