Wpis z mikrobloga

Streszczenie całej akcji
1. Załóż kanał na YT, masz doświadczenie w memach bo siedziałaś na chanach :))
2. Rób "śmieszne" filmiki, zgarniaj poklask od równych sobie uczuciopedystów
3. Wstaw film jak wejść na forum, na którym to forum nie mówi się jak wejść. Będzie bk xdddd
4. Hehe lamusy wstawiłam filmik i nic nie mogą zrobić
5. Kogo by tu jeszcze #!$%@?ć hmmm wstawie film z odwróconą flagą polski
6. Halo internety policja proszę o pomoc prowokowałam i teraz potrzebuję pomocy :<<<<<<<
7. ?!??!!!
8. BRAK PROFITU

@Mohiro: Zachowujesz się jak taki ratlerek co najpierw skacze do gardła dobermanowi, a potem #!$%@? za nogawkę właściciela aby nie dostać #!$%@?.

Wybijania szyby nie popieram, aczkolwiek spodziewałem się podobnego obrotu spraw. Można było to wywnioskować po tym że twój #rakcontent w końcu kogoś #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bazyliszek #polskiyoutube
  • 36
No skoro chcą sobie tam siedzieć to niech siedzą, ich sprawa. Nie rozumiem po co ich prowokować.


@ButtHurtAlert: Ludzkie odpady z karachana trzeba tepic na kazdym kroku. Te #!$%@? i odrazajace smieci nie maja prawa do zycia. Sa rownie obrzydliwi, co ISIS.

A temu wojownikowi, co kamieniami rzuca po oknach trzeba przypomniec, ze nie jest w internecie - kopiac po ryju.

ps. Juz pomijajac, ze ta cala akcja, to pewnie zarzutka.
@tony_soprano: Czyli ludzie już dzisiaj nie mają prawa czuć sie urazeni tak? Nie mówię o karaluszkach, mnie na przykład #!$%@? takie #!$%@? glupot. Siedzą w necie a później przychodzi rzeczywistość i bije ich prosto w mordę i płacz, że pomocy afera bijo. Nie ruszają mnie takie akcje bo sama na siebie to ściągnęła, stuleje się #!$%@? i tak się to konczy. Mam wrażenie że ostatnio tutaj promowane jest bycie życiową #!$%@?
@tony_soprano: Jak nie uważasz jak robisz to później rób jak uważasz. Jak nic nie robię przeciw takiej patologii? Jak wkładasz kij w mrowisko i spent przegrywów i debili to czego się #!$%@? spodziewasz? Kwiatów i podziękowania? Przecież robiła to świadomie, wiedziała czym to grozi. Nie popieram takich akcji z ich strony no ale nie #!$%@? się lwa jak sra.
Nie mówię tutaj, że te karaluszki są jakimis bogami bo przecież ten